USB 4 را به طور کامل پشتیبانی از DisplayPort 2 از جمله 8K HDR مانیتور

VESA USB 4 است فقط در اطراف گوشه و آماده به ترک USB 3.2 در گرد و غبار با دو برابر سرعت. در ح

توسط DOSTEMANSALAM در 11 اردیبهشت 1399
USB 4 will support full DisplayPort 2.0 speeds via an "alt mode"
VESA

USB 4 است فقط در اطراف گوشه و آماده به ترک USB 3.2 در گرد و غبار با دو برابر سرعت. در حال حاضر VESA اعلام کرده است که آن را به طور کامل پشتیبانی عظیم پهنای باند در دسترس برای DisplayPort 2.0 استاندارد نیز هست. این بدان معناست که USB 4 کار خواهد کرد با سرعت گرسنه دستگاه های مانند 8K 60Hz HDR یا حتی 16K 60 هرتز مانیتور.

پس از USB 4 کار می کند در 40Gbps و DisplayPort 2.0 با پشتیبانی از 80Gbps سرعت, چگونه این کار می کند ؟ USB 4 در واقع می تواند ارسال و دریافت در 40Gbps در همان زمان پس VESA در زمان استفاده از آن با یک جدید spec به نام DisplayPort Alt حالت 2.0. پس از DisplayPort است که در درجه اول مورد استفاده برای تصویری که تنها می فرستد داده ها یکی از راه های از کامپیوتر خود را به یک مانیتور Alt حالت 2.0 استاندارد remaps USB-C را داده پین به کار در یک جهت تنها — دادن به شما دو برابر سرعت.

با توجه به موبایل, Alt حالت 2.0 پشتیبانی خواهد شد به طور منظم USB 4 کابل. در همان زمان مانیتور نمی خواهد نیاز به USB 4, کنترل, که باید ساده نمایش طرح است. پس از آن نیز پشتیبانی از صاعقه 3 استاندارد USB 4 را تبدیل به یک جهانی اتصال استاندارد برای هر دو گوشی های هوشمند و رایانه های شخصی, حمایت از چیزهایی مانند "docking, بازی, AR/VR HMDs و حرفه ای HDR نمایش" VESA گفت.

در این مقاله: تلفن همراه, شخصی, محاسبات, USB 4, DisplayPort, 2.0, DisplayPort Alt حالت 2.0, VESA, اتصال, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب