دولت ایالات متحده قطره کلاس آنلاین محدودیت برای دانشجویان بین المللی

BOSTON, MA - JULY 13: Harvard senior Oya Gursoy, 22, addresses the crowd as Attorney General Maura Healey and international students rally at the State House against ICE visa rules that would potentially remove students from the country or prevent others reentry, weeks before fall semester begins, during the coronavirus pandemic on July 13, 2020 in Boston. (Photo by Pat Greenhouse/The Boston Globe via Getty Images)
بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت backpedaled در سیاست که مجبور بین المللی دانشجویان به ترک ما اگر خود را سقوط courseload به طور کامل آنلاین. یک قاضی فدرال در بوستون اعلام کرد که وزارت امنیت داخلی موافقت کرده است به لغو اصلی جولای 6th order.

تا به حال دولت فدرال آغاز اجرای سیاست, بین المللی, دانش آموزان را مجبور به گرفتن حداقل یک فرد در کلاس به ماندن در کشور است. بر اساس یک 2019 بررسی بخشنامه را تحت تاثیر قرار بیش از یک میلیون نفر.

حقوقی پاسخ به این حرکت تقریبا فوری. هاروارد و MIT واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر وزارت امنیت داخلی صرف روز پس از اعلام. روز دوشنبه مختلف تکنولوژی غول از جمله Facebook و گوگل و مایکروسافت پیوست جداگانه طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت و دولت. این شرکت ها بستگی به استعداد های بین المللی برای ساخت و حفظ استعداد خود را به استخر. “این دانش آموزان کمک قابل ملاحظه ای به اقتصاد ایالات متحده زمانی که آنها ساکن در ایالات متحده” به گفته آنها در این مختصر. طرفین در ادامه می گویند برگ برنده دولت تا به حال انجام کار لازم برای اندازه گیری اندازه گیری تاثیر.

دولت نمی گویند و چرا از آن بود rescinding منظور اما سی ان ان گزارش کاخ سفید کاملا احساس مقاومت از اعلام. با توجه به هارون Reichlin-Melnick, سیاست, مشاور در مهاجرت آمریکا شورای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است به احتمال زیاد اعلام تجدید نظر در سیاست است که اهداف تازه ثبت نام دانش آموزان است. اگر این سهامداران که منظور انتظار می رود که در دادگاه به چالش کشیده به عنوان به خوبی.

در این مقاله: سیاست تهمت تهمت, دولت, department of homeland security, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>