ما اتهامات دو هکرهای چینی با تلاش به سرقت COVID-19 تحقیقات

Scientists working in the laboratory
sanjeri via Getty Images

امروز ما در وزارت دادگستری به اتهام دو چینی هکرها با هدف قرار دادن ما COVID-19 پژوهش است. از اتهامات عنوان شده بخشی از یک 11-تعداد کیفرخواست که مدعی دو نفر انجام یک جهانی نرم کمپین است که در ادامه برای بیش از 10 سال است. اخیرا هکرها جستوجو کرد برای آسیب پذیری در شبکه های کامپیوتری از یک ماساچوست بیوتکنولوژی شرکت انجام COVID-19 واکسن آزمایش و درمان تحقیق.

این یک شگفتی در کل. در آوریل سی ان ان گزارش داد که سربازان ارتش در حملات سایبری در وزارت بهداشت و خدمات انسانی که مدیریت CDC. به گفته مقامات چین بر اساس هکرها به سرزنش. در ماه مه اف بی آی هشدار داد که چین حمایت هکرها در تلاش بودند به سرقت COVID-19 تحقیقاتی از آمریکا در سازمان. در ماه ژوئیه مقامات اطلاعاتی روسیه میگوید: هکرها هدف سازمان بهداشت و درمان در کانادا, بریتانیا و ایالات متحده. امروز به اتهام اعتقاد بر این بود که برای اولین بار به طور رسمی متهم خارجی هکرها با هدف قرار دادن coronavirus تحقیقات در آمریکا AP گزارش.

با توجه به کیفرخواست هکرها مشغول به کار بودند هم برای چینی ها در دولت و وزارت امنیت و شخصی خود را به دست آورید. در حال حاضر هیچ نشانه ای وجود دارد که آنها به دست آمده هر COVID-19 پژوهش است.

“چین در حال حاضر جای خود را در کنار روسیه و ایران و کره شمالی در آن شرم آور باشگاه از سازمان ملل است که ارائه یک پناهگاه امن برای مجرمان فضای سایبری در مقابل کسانی که جنایتکاران که “در تماس” برای کار به نفع دولت در اینجا به اشتراک حزب کمونیست چین را گرسنگی سیری ناپذیر برای آمریکا و دیگر غیر-شرکت های چینی’ سخت به دست آورده مالکیت معنوی از جمله COVID-19 پژوهش” John C. Demers دستیار دادستان عمومی امنیت ملی در بیانیه ای گفت:.

علاوه بر هدف قرار دادن COVID-19 پژوهش حملات سایبری گفته هدفمند رباتیک هوایی و دریایی مهندسی, انرژی پاک, مهندسی بیوتکنولوژی, سازمان های غیر دولتی و فعالان حقوق بشر. با توجه به وزارت دادگستری هکرها به سرقت اسرار تجاری و فن آوری داده ها و اطلاعات شخصی از کامپیوتر و سیستم های کسب و کار افراد و سازمان ها در سراسر جهان است.

در این مقاله: ما department of justice, doj, اتهامات کیفرخواست, چینی, چین, هکرها, حملات سایبری, covid-19, کروناویروس, امنیت, تحقیقات, امنیت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de