Urbanista لندن, نقد و بررسی: بودجه AirPods Pro با یک نقص کشنده

Urbanista London ANC earbuds

Urbanista لندن ANC

“خوب ANC نمی تواند برای جبران خفه صدا و کنترل ضعیف در این قیمت.”

  • به خوبی طراحی شده و راحت
  • بسیار خوب ANC برای قیمت
  • ضعیف کیفیت صدا
  • متوسط و کیفیت تماس
  • میانگین عمر باتری
  • بدون بلوتوث چند جفت شدن
  • هیچ مسیر پرش
MSRP $149.00

در شرایط مطلق محبوبیت آن را سخت به ضرب و شتم اپل AirPods وقتی که می آید به واقعی بی سیم از earbuds به همین دلیل است که آمازون با آشغال ارزان AirPods wannabes. اما وقتی که می آید به واقعی بی سیم از earbuds که همچنین باید لغو سر و صدا فعال (ANC) آن را اپل $249 AirPods Pro که به سرقت رفته اند کانون توجه است.

بنابراین زمانی که سوئد صوتی نام تجاری Urbanista خود را اعلام کرد جدید لندن واقعی بی سیم ANC earbuds با یک خشکشویی لیست از ویژگی های است که آنها را پا به پا با AirPods طرفدار اما با برچسب قیمت آن را 100 دلار ارزان تر از آن رو توجه ما است.

می توانید لندن واقعی بی سیم ANC واقعا تحویل AirPods Pro-مانند عملکرد فقط برای $149?

بیایید پیدا کردن.

طراحی

Urbanista London ANC earbuds and AirPods Pro
اپل AirPods Pro (سمت چپ) و Urbanista لندن سیمون کوهن / Digital Trends

شاید این منصفانه نیست برای مقایسه $149 مجموعه ای از حقیقی های بی سیم جوانه به یک جفت است که هزینه تقریبا دو برابر, اما من فکر می کنم Urbanista می خواهد شما را به فکر می کنم از این معلم به عنوان یک AirPods Pro جایگزین.

آنها برخی از مهمترین و راحت در گوش جوانه من تا کنون استفاده می شود.

که بسیار روشن است هنگامی که شما به آنها نگاه کنید. از دراز بنیادی که قطره از اصلی earbud به آرامی گرد شکل جوانه های خود را برای قرار دادن سیلیکون نکته و در گوش سنسور تشخیص — تقریبا هر یکی از اپل طراحی نشانه در حال حاضر در Londons. این به ویژه هنگامی که شما سفارش آنها را در pearlescent سفید رنگ اگر معلم نیز در دسترس هستند در نیروی دریایی و سیاه و سفید و طلا افزایش یافت.

تا آنجا که من ترجیح می دهم برای دیدن Urbanista فراموش اصلی را در واقعی بی سیم earbud فرمول وجود دارد هیچ انکار که زیر در اپل قدم به قدم منجر به برخی از نتایج خوب است. این معلم خوب نگاه کنید و آنها احساس خوب بیش از حد. در واقع آنها برخی از مهمترین و راحت در گوش جوانه من تا کنون استفاده می شود. به عنوان طولانی به عنوان بدنه اصلی earbud متناسب با درون خود گوش بوق (بخشی که در خارج از کانال گوش) شما باید بدون مشکل پیدا کردن مناسب و راحت با انتخاب از میان چهار اندازه از سیلیکون eartips که Urbanista را شامل می شود. صحبت از کسانی که eartips آنها ساخته شده از با کیفیت بسیار بالا سیلیکون که من واقعا قدردانی. بیش از حد بسیاری از earbud سازندگان ارزان در این بخش مهم است.

لندن حمل IPX4 امتیاز برای مقاومت در برابر آب. که به اندازه کافی خوب برای بسیار عرق تمرین در یک روز بارانی.

شارژ مورد

Urbanista London ANC earbuds case
سیمون کوهن / Digital Trends

شارژ مورد خروج از اپل, طراحی, اما آن را بیشتر به یک چیز خوب است. آن را یک درجه یک گرد گوشه ای صدف-شکل پوسته با وضوح قابل مشاهده است عمر باتری, LED شاخص های زیر جلو لب. درب به راحتی باز می شود و جرقه بزند بسته بصورتی پایدار و محکم به لطف آهن ربا است که کاملا متعادل در قدرت خود را. با کمی بزرگتر به طور کلی ابعاد آن را کاملا به عنوان pocketable به عنوان اپل شارژ مورد, اما آن را بسیار نزدیک و این تقریبا همان وزن است.

ظاهر earbuds در داخل و خارج از خود احتیاج اسکله آسان است و آنها اقامت قرار داده است که نشسته است.

این مورد با استفاده از مدرن USB-C برای اتصال سیمی شارژ اما شارژ بی سیم بیش از حد — فقط مجموعه ای از این مورد را بر روی هر چی-سازگار mat.

عمر باتری

شباهت به AirPods Pro همچنان که آن را به عمر باتری هر چند در این مورد Urbanista باید جدولها البته خود را.

در فقط پنج دقیقه از زمان بازی در هر شارژ کامل لندن در رقابت با اپل جوانه, اما این روزها که گفت: نه خیلی. جدید ترین واقعی بی سیم از earbuds — حتی آنهایی که هزینه به مراتب کمتر — بیش از این تعداد دو تا شش ساعت.

با 10 دقیقه شارژ سریع, شما می توانید یک ساعت از زمان بازی و شارژ مورد را به طور کامل شارژ لندن چهار بار و در مجموع 25 ساعت از قطع عمل است.

لغو سر و صدا

Urbanista London ANC earbuds
سیمون کوهن / Digital Trends

در ANC طیف شما در پیدا کردن همه چیز از تماس با نور آمازون اکو جوانه که با استفاده از بوز کاهش نویز فن آوری به آرامی صاف کردن صداهای ناخواسته به AirPods Pro که تحویل تقریبا دلسردکننده مخروطی از سکوت.

این Urbanista لندن در وسط جایی است که می گویند آنها در واقع بلوک کردن یک مقدار عادلانه از صدا — به خصوص قابل پیش بینی ثابت برای تلفن های موبایل مانند طرفداران. به طور قابل توجهی بهتر ANC عملکرد شما باید به صرف مقدار زیادی بیشتر از لندن 149 دلار قیمت.

من دوست دارم که شما می توانید انتخاب کنید بین ANC روشن و خاموش وجود دارد و آن را یک محیط حالت است که اجازه می دهد تا برخی از خارج برای تلفن های موبایل در دستی در طول تماس های تلفنی و در حالی که در حال اجرا و یا راه رفتن را از طریق یک چشم انداز شهری. اما من آرزو می کنم یک راه وجود دارد برای تنظیم ANC سطح از طریق یک برنامه که تبدیل به یک استاندارد در میان گزینه ANC earbuds و هدفون به طور یکسان.

کیفیت صدا

Urbanista London ANC earbuds
سیمون کوهن / Digital Trends

من آرزو می کنم من می تواند پشته بیشتر ستایش در لندن اما متاسفانه اینجا جایی که من ضربه به دیوار. می گویند که صدای آنها به طور متوسط خواهد بود به مجموعه ای بسیار پایین نوار به طور متوسط برای تعیین نرخ واقعی بی سیم از earbuds که بسیار خوب است. هیچ Londons صدای بسیار بدتر از آن است. تصور کنید که گرفتن واقعا مجموعه خوبی از earbuds مانند سونی WF-1000XM3 (دشوار است تصور کنید که اگر شما در واقع آنها را شنیده ام اما با من در این) اما قبل از اینکه شما آنها را در گوش خود را, شما, چیزهای کهنه از توپ پنبه در مقابل گوش خود را اول است.

می گویند که صدای آنها به طور متوسط خواهد بود به مجموعه ای بسیار پایین نوار به طور متوسط برای تعیین نرخ واقعی بی سیم از earbuds.

که خطرناک-ترکیب صدایی است بیشتر یا کمتر از آنچه که معلم برای تلفن های موبایل مانند. شما می توانید بگویید که در جایی عمیق در داخل و قطعات آنها وجود دارد کامل غنی صدا است که می خواهد به بیرون می آیند. باس میانی و احتمالا برخی از مناسب و معقول فرکانس های بالا وجود دارد, اما آن را به عنوان اگر همه آنها به دام افتاده در پشت نامرئی gauzy لایه ای از مواد که مسطح همه چیز را به کسل کننده سیگنال.

من به معنای واقعی کلمه کشیده شدن یکی از eartips برای دیدن اگر وجود دارد یک انسداد فیزیکی.

متاسفانه Urbanista ندارد یک برنامه برای معلم بنابراین هیچ راهی وجود دارد به نیشگون گرفتن و کشیدن EQ خود در تلاش برای جبران کند. نه این که من فکر می کنم آن را بسیار تفاوت دارد.

کیفیت تماس

این Urbanista لندن قطعا می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تماس های تلفنی, اما اگر کیفیت تماس خیلی مهمه, شما ممکن است بخواهید به نگاه در جاهای دیگر.

آنها تمایل به انتخاب کنید تا در پس زمینه برای تلفن های موبایل بیش از برخی دیگر بی سیم از earbuds من سعی کردم و کیفیت صدای خود را در هنگام صحبت کردن به تماس گیرنده است متوسط. کسی که به طور معمول زمینه من earbud تماس های آزمون گفت: این صدا مانند من بسیار دور از میکروفون….

کنترل و سهولت استفاده

Urbanista London ANC earbuds
سیمون کوهن / Digital Trends

جفت لندن بسیار آسان است — به سادگی باز کردن صورت با جوانه ها هنوز هم در داخل و نگاه برای دستگاه بلوتوث خود را لیست لوازم جانبی بر روی تلفن خود را. متاسفانه آنها مجهز به بلوتوث چند بنابراین شما می توانید تنها جفت آنها را با یک دستگاه در یک زمان.

نیز وجود دارد هیچ راهی برای استفاده از فقط یک earbud به دلیل پوشیدن سنسور است که به طور خودکار مکث موسیقی زمانی که شما حذف یک earbud — قابلیت است که می تواند غیر فعال شود.

با کمال تعجب هیچ توانایی به جست و خیز آهنگ که من می خواهم استدلال می کنند مهم تر از کنترل حجم صدا.

تنها استثنا این است که در هنگام ساخت و یا دریافت تماس است که می تواند انجام شود با استفاده از فقط یا از earbuds خود را.

لندن با استفاده از یک لمس حساس کنترل منطقه در هر earbud مشخص شده توسط Urbanista لوگو در بالای ساقه. مانند بسیاری از کنترل های لمسی شما باید منطقی دقیق در هنگام ضربه زدن به شیر خیلی کم بر روی ساقه و آن را نمی خواهد پاسخ دهد.

این معلم بیشتر شیک با لمس از من می خواهم. دو شیپور خاموشی بودند اغلب به عنوان تنها شیپور خاموشی می رفت که آزار دهنده پس از یک در حالی که.

شما دریافت استاندارد مجموعه ای از کنترل شامل play/pause, volume up/down, تماس با جواب/پایان اما با کمال تعجب هیچ توانایی به جست و خیز آهنگ که من می خواهم استدلال می کنند مهم تر از حجم کنترل اگر شما در حال رفتن به یک انتخاب بین این دو تابع.

شما می توانید به نوبه خود ANC روشن و خاموش و همچنین فعال کردن حالت محیط اما وقتی که می آید به صدا دستیاران تنها سیری به طور کامل پشتیبانی می کند.

با توجه به عدم وجود یک برنامه وجود دارد هیچ راهی برای پیکربندی مجدد چه مختلف شیر توالی انجام دهید و یا آن earbud آنها اختصاص داده.

ما را

یکی از ویژگی های از ویژگی های Urbanista لندن باید با شدت بهم زدن غوطه دادن با توجه به قیمت نسبتا ارزان و در دسترس ANC. آنها قطعا می توانید بسیاری از چیزهایی که حق به خصوص از نظر طراحی مناسب و راحتی. متاسفانه لندن دست علامت در زمینه های کلیدی مانند کیفیت صدا, کیفیت تماس و غیر قابل کنترل.

است وجود دارد یک جایگزین بهتر?

اگر سر و صدا لغو فعال نیست باید وجود دارد تقریبا بیش از حد بسیاری از حقیقی های بی سیم از earbuds به لیست. بسیاری از آنها را با هزینه کمتر از $100 و من فکر می کنم همه آنها صدا بهتر از لندن.

اگر ANC کلیدی است و شما می خواهید به ماندن در زیر $200 علامت اتمام Edifier TWS NB و پاناسونیک RZ-S500W. هر دو ارائه صدا با کیفیت ANC و بسیاری از ویژگی های بیشتر از Urbanista لندن برای $200 یا کمتر است.

چه مدت طول خواهد آنها گذشته است ؟

حمایت یک سال گارانتی محدود به Urbanista لندن به نظر می رسد به خوبی ساخته شده با مواد با کیفیت.

خود را IPX4 امتیاز می دهد و آنها را حفاظت از برخی از قرار گرفتن در معرض آب و به عنوان طولانی به عنوان شما لازم نیست سوء استفاده از آنها باید به عنوان بسیاری از حقیقی های بی سیم از earbuds شما می توانید خرید در حال حاضر.

شما باید آنها را خرید ؟

هیچ. به عنوان وسوسه انگیز آن را به عنوان ممکن است به خرید یک مجموعه ای از فعال لغو سر و صدا درست بی سیم از earbuds فقط برای $149 من شک دارم شما خوشحال خواهید بود با چگونه آنها را صدا.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>