‘آپلود’ خالق و بازیگران, بحث, نشان می دهد, دیجیتال, زندگی پس از مرگ

اگر شما می ها آگاهی خود را قبل از مرگ و زندگی برای همیشه لطفا برای در پوش cushy دیجیتال زندگی پس از مرگ, آیا شما آن را انجام دهید ؟ که یکی از پرسش های بسیاری در هسته آمازون به تازگی عرضه سری ها. من قادر به صحبت می کنند در طول نشان می دهد خالق نویسنده و تهیه کننده Greg Daniels (که همچنین در پشت دفتر ها و پارک ها و Rec) و همچنین به عنوان بازیگران, برای Comic Con در صفحه اصلی پنل. در علاوه بر این به پیدا کردن که از این تیم خواهد “ها” اگر آنها می تواند ما همچنین در مورد بسیاری از اسباب بازی ها و برنامه های که غنی سازی جهان از هاو همچنین به عنوان که آیا چنین ها درست است انتقال از آگاهی است.

این یک مفهوم است که بوده است مورد بحث ، به عنوان راس از دوستان قرار داده و آن را با کامپیوتر به اندازه کافی پیچیده برای انجام همان مقدار از توابع به عنوان یک مغز انسان “از نظر تئوری شما می توانید دانلود خود را از افکار و خاطرات به این کامپیوتر زندگی می کنند و برای همیشه به عنوان یک ماشین است.” این تصور شده است و در کاوش های اخیر نشان می دهد مانند تغییر کربن و آینه سیاه و سفیدو ها یکی از آخرین به تصور دیجیتال جاودانگی.

بر خلاف دیگر sci-fi را نشان می دهد که تمایل به ساکن در یادآوری و پیشامد تن ها گرفته شده بیشتر خوش بین رویکرد است. در واقع Daniels توصیف کرده است این سری را به عنوان یک “فلسفی عاشقانه, کمدی, علمی تخیلی, راز قتل.” و هر چند که برای تلفن های موبایل مانند بالقوه برای ظروف سرباز یا مسافر ها موفق به استفاده از آن قضیه به کشف بسیاری از سوالات در مورد عواقب دیجیتال زندگی پس از مرگ بدون تبدیل شدن به سنگین.

Amazon Upload green screen Robbie Amell in self-driving car

Amazon Studios, نخست تصویری

نشان می دهد که راه اندازی در مه, حول محور برنامه نویس فرض ناتان براون (Robbie Amell) که آپلود می شود. به لوکس دیجیتال زندگی پس از مرگ Horizen (که برای تلفن های موبایل بسیار شبیه به Engadget شرکت Verizon). او در دیدار نورا آنتونی (اندی Allo) خود را هرزه خدمات به مشتریان, همچنین شناخته شده به عنوان “فرشته” و ساکنان مانند لوقا Crossley (کوین Bigly) و توسعه دوستی با آنها. قهوه ای تمام دیجیتال زندگی پس از مرگ در تامین مالی توسط خود ثروتمند دختر اینگرید (Allegra ادواردز) پس از او تقریبا به طور کامل وابسته به او است که باعث می شود همه چیز بی دست و پا زمانی که او می خواهد به شکستن. این وضعیت روی حیله و تزویر چرا که او و نورا شروع به احساسات برای هر یک از دیگر.

در یک صحنه قهوه ای و آنتونی بازدید از یک سطح پایین تر از Horizen که در آن کمتر-ممتاز 2-فرفره ساکنان زندگی می کنند. این مردم هستند که نمی تواند و یا می توانید دیگر استطاعت نامحدود طرح و نیست با توجه به چیزهایی مانند لباس و اسباب بازی و یا حتی در برخی موارد وجود داشت. آنها حتی نمی باید کامل کتاب به عنوان خوانده شده — فقط رایگان نمونه چند صفحه.

نقل مکان کرد و به نا امیدی قهوه ای فریاد می زند: “این فقط کد!” در آن لحظه تنهایی ها نیروهای بیننده به چند سوال بپرسید. آیا شما در معرض خطر توزیع قدرت بسیار بیش از به یک “دیجیتال زندگی پس از مرگ” ارائه دهنده است که شما ممکن است در نهایت قادر خواهید بود به مبارزه در زندگی واقعی ؟ که باید اجازه داده شود به “ها”? قهوه ای خود را هنگامی که او می گوید: کتاب “فقط کد” که خود او نیز فقط یک محصول از برنامه نویسی?

ما این سوال و چندین سوال از دانیلز و بازیگران مربوط به نشان دادن تصویر واقعی از تکنولوژی در آینده است. شما می توانید آن را در بالا در Comic Con سایت رسمی و یا آمازون مجازی Con.

در این مقاله: آمازون ها, دیجیتال, زندگی پس از مرگ, comic con در خانه sdcc2020, comic con, greg daniels, tv آمازون نخست تصویری, اخبار, دنده, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de