Uplay ورود خطا آفت یوبی سافت رو به جلو در تلاش برای به دست آوردن رایگان Watch Dogs 2

یوبی سافت به جلو یوبی سافت دیجیتال ویترین خود را برای بازی های آینده بود گرفتار Uplay ورود در مسائل مربوط به

توسط DOSTEMANSALAM در 23 تیر 1399

یوبی سافت به جلو یوبی سافت دیجیتال ویترین خود را برای بازی های آینده بود گرفتار Uplay ورود در مسائل مربوط به بینندگان اقدام به ادعا می کنند که وعده داده شده نسخه رایگان از بازی Watch Dogs 2 برای PC.

یوبی سافت گفت که این امر می تواند به دور از محبوبیت Watch Dogs 2 به افرادی که می خواهم به تماشای یوبی سافت رو به جلو زندگی می کنند. همه آنها تا به حال برای ورود به سیستم با حساب Uplay در طول پخش. که تبدیل به یک مشکل با #CANTLOGIN سیل کشش و یوتیوب جریان این رویداد مجازی.

یوبی سافت در بیانیه ای به یوروگیمر گفت که از آن آگاه بود از این موضوع و این که در آن مشغول به کار بود برای حل این مشکل در طول جریان زندگی می کنند.

Uplay حساب دارندگان اما ظاهرا نباید نگران است که آنها از دست رفته فرصت در یک نسخه رایگان از بازی Watch Dogs 2. یوبی سافت به کارگردانی روندهای دیجیتال به توییت رسمی یوبی سافت پشتیبانی حساب کاربری که ادعا می کند که یوبی سافت رو به جلو را پاداش داده خواهد شد و حتی به بینندگان که قادر به ورود به سیستم در طول این رویداد.

مدت کوتاهی پس از یوبی سافت رو به جلو به پایان رسید یوبی سافت راه اندازی یک صفحه که در آن حساب Uplay دارندگان می توانند با ورود به ادعای پاداش وعده داده شده.

یوبی سافت رو به جلو: Assassin's Creed Valhalla Far Cry 6 و بیشتر

یوبی سافت به جلو شامل اطلاعیه های مختلف یوبی سافت بازی در حال توسعه از جمله Watch Dogs: Legionکه راه اندازی خواهد شد در اکتبر 29; Assassin's Creed Valhallaکه رول در نوامبر 17; و Far Cry 6که انتشار در فوریه 18.

یوبی سافت همچنین ابراز قدردانی برای Rainbow Six Siege بازیکنان که در حال حاضر 60 میلیون بازیکن در سراسر جهان به اشتراک گذاشته شده و یک تیزر تصویری برای نبرد رویال بازی بیش از حد فراراست که در حال حاضر راه اندازی اولیه آزمون. این شرکت همچنین به روز رسانی برای Brawlhalla و تام کلنسی تیم ملی نخبگان.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب