ارتقاء خود را ضعیف Wi-Fi با Eero مش راه اندازی در حال حاضر 50 دلار رایگان اکو نقطه


بهترین تکنولوژی معاملاتبهترین تکنولوژی معاملاتبهترین تکنولوژی معاملات از سراسر وب, به روز شده در روزانه.

Eero مش Wi-Fi سیستم (3-Pack) + اکو دات | $199 | آمازون

این 2020 و شما سزاوار به ستارگان Wi-Fi. مشکل این است که اگر شما هنوز هم تاب یک single-point, router, اتصال بی سیم خود را ممکن است کشش به اندازه کافی دور به طور مداوم به رسیدن به هر گوشه ای از خانه خود را.

تبلیغات

که در آن یک شبکه مش می آید در دستی. به جای یک روتر به سعی و اداره کل صفحه اصلی یک شبکه مش انشعابات وظیفه در سراسر چندین کوچکتر گره های که شما توزیع در اطراف محل شما. که در راه شما هرگز بیش از حد دور از Wi-Fi. و اگر شما تغییر نکرده روتر خود را در چند سال پس از آن ارتقا می تواند بسیار قابل توجه است.

امروز تنها آمازون برش 50 دلار قیمت به طور منظم از Eero را به خوبی بررسی 3 تکه مش Wi-Fi را راه اندازی. و در بالا از آن شما همچنین می خواهید دریافت رایگان آمازون اکو نقطه 50 $ارزش—همراه کنار. که در مجموع پس انداز $100 و اکو نقطه می تواند مورد استفاده برای ارتباط برقرار کردن با Wi-Fi مانند خاموش کردن دسترسی به دستگاه های خاص و با یک فرمان صوتی.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>