منتشر نشده Coronavirus نیروی کار گزارش نشان می دهد 18 متحده در “منطقه قرمز’


Illustration for article titled Unreleased Coronavirus Task Force Report Shows 18 States Are in the Red Zone

عکس: Lynne Sladky (AP)

به عنوان ایالات متحده آمریکا خرد سوابق در روز شنبه با بیش از 77,000 به تازگی مورد تأیید و ملت تلفات منفجر شده به حدود 139,000 های منتشر نشده کاخ سفید coronavirus نیروی کار گزارش به دست آمده توسط این مرکز برای یکپارچگی هشدار داد که 18 متحده در حال حاضر در “منطقه قرمز” و باید عقب خود را لت و پار reopenings.

تبلیغات

359 صفحه گزارش که به نظر می رسد شده اند منتشر شده توسط دولت فدرال است اما نه به عموم مردم منتشر شد, تعریف منطقه قرمز به عنوان “کسانی هسته-بر اساس آماری مناطق (CBSAs) و استان ها است که در طول هفته گذشته گزارش داد هر دو مورد جدید بالای 100 در هر 100000 نفر جمعیت و یک تست تشخیصی نتیجه مثبت بالای 10 درصد است.” این مناطق در حال تجربه عمده جامعه گسترش این رمان coronavirus. 18 متحده که فرود در منطقه قرمز برای مورد در هر 100000 نفر به شرح زیر است:

آلاباما, آرکانزاس, آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا گرجستان, آیووا, آیداهو, کانزاس, لوئیزیانا, می سی سی پی, North Carolina, نوادا, Oklahoma, کارولینای جنوبی, تنسی, تگزاس, یوتا

تبلیغات

اما سه نفر از باقیمانده متحده (مین نیوهمشایر و ورمونت) سقوط در “منطقه زرد” برای مورد شماره بدین معنی که باید بین 10 و 100 مورد در هر 100,000 نفر در هفته گذشته است.

11 متحده کاهش یافت و در منطقه قرمز برای تست تشخیصی مثبت نرخ بیش از 10 درصد:

آلاباما Florida Georgia, آیداهو, لوئیزیانا, می سی سی پی, نوادا, کارولینای جنوبی, تگزاس, واشنگتن

یکی دیگر از 19 متحده سقوط در منطقه زرد برای تست مثبت نرخ.

در این گزارش آمده است که محلات در منطقه قرمز باید بگویم ساکنان به “پوشیدن ماسک در همه زمان ها در خارج از خانه و حفظ فاصله فیزیکی” نزدیک تمام ورزشگاه و میله های زندان و ممنوعیت تجمعات مربوط به ده یا بیشتر افراد است. بسیاری از این کشورها انجام داده اند در مقابل دقیق عجله به بازگشایی توقیف کسب و کار موسسات و فضاهای عمومی. برخی از این کشورها مانند کالیفرنیا در حال حاضر backpedaling; دیگران دو برابر را مانند گرجستان که در آن فرماندار برایان کمپ صدور یک فرمان اجرایی ممنوعیت محلی ماسک-پوشیدن حکم و معافیت مدارس از ممنوعیت تجمعات. کمپ دولت نیز تحت پیگرد آتلانتا شهردار Keisha لنس کف بیش از این شهر دستور ماسک.

تبلیغات

این گزارش ارزیابی گرجستان است بلانت: “بیماری روند در حال حرکت در جهت اشتباه در گرجستان با رکورد تعداد موارد جدید رخ می دهد در شهری, برون شهری و مناطق روستایی است. تست مثبت همچنان به افزایش است. تعداد آزمون ها افزایش یافته اما بیشتر آزمون های مورد نیاز هستند.”

توصیه هایی برای کشورهای در گرجستان با بالا مثبت نرخ شامل بسته شدن میله و ورزشگاه اجرای دقیق فاصله در رستوران ها و محدود کردن تجمعات به کمتر از 10 نفر است. در این گزارش همچنین آمده گرجستان باید “دستور ایالت پوشیده از پارچه پوشش صورت در خارج از خانه.”

تبلیغات

با توجه به مرکز عمومی یکپارچگی coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx به نظر می رسد با ذکر یک نسخه از این گزارش در تاریخ 8 ژوئیه در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد بازگشایی این کشور مدارس.

تبلیغات

سردرگمی حاکم است که دولت فدرال همچنان به زدن توپ مسئولیت برخورد با فشار از شیوع متحده و ارسال wildly مخلوط و خود متناقض راهنمایی.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به خواست متحده برای ضربه زدن به دکمه مکث در بازگشایی قصد دارد تا یک طرح روشن برای برقراری مجدد کنترل اوضاع ظهور و جمعه خواست متحده و محلات به “به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است” در اجرای اجباری ماسک مقررات. در همین حال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرده است که ایالات متحده هرگز تعطیل دوباره کنار مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و سیاسی آن تحقیقاتو ترویج تئوری های توطئه که پزشکان و CDC در حال دروغ گفتن در مورد شیوع بیماری به او صدمه دیده است سیاسی است و هنوز هم در حال حرکت رو به جلو با یک بی پروا طرح خواستار مدارس به طور کامل بازگشایی با یا بدون به طور کامل پیاده سازی CDC راهنمایی در مورد چگونه به انجام این کار با خیال راحت.

تبلیغات

این هفته کاخ سفید در زمان کنترل از coronavirus آمار گزارش از CDC و انتقال آن به بهداشت و خدمات انسانی ترغیب نگرانی است که آن را می توان در تلاش برای محدود کردن دسترسی به داده ها. گسترده تست تاخیر وبا نتایج پنج تا هفت روز یا بیشتر به رول باید بدان معنی است که زمان اعداد منعکس مواردی است که مورد آزمایش قرار گرفتند در حالی که پیش.

“اگر تست مثبت نرخ بالای 10 درصد این بدان معناست که ما در حال انجام یک کار خوب کاهش شیوع” جسیکا Malaty ریورا علوم ارتباطات منجر اقیانوس اطلس را Covid پیگیری پروژه گفت: این مرکز برای یکپارچگی است. “در حالت ایده آل ما می خواهیم تست مثبت نرخ به زیر 3 درصد چرا که نشان می دهد که ما در حال سرکوب COVID-19.”

تبلیغات

سخنگوی معاون رئیس جمهور مایک پنس و نیروی کار با سی ان ان گفت که این گزارش در واقع خبر بزرگ.

“زمانی که معاون رئیس جمهور برگزار شد کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی نشست خبری در HHS چند هفته پیش او گزارش داد که 16 متحده ملاقات معیارهای افزایش موارد مثبت افزایش نرخ” Devin اومالی گفت: شبکه. “به عنوان آن می ایستد در آن گزارش وجود دارد که تنها 10 متحده که مناسب است که معیارهای. این فقط یک نقطه داده از بسیاری از نشانه های دلگرم کننده است که ما شاهد در سراسر کشور به عنوان ما همچنان به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de