خرید رپورتاژ

BERLIN, GERMANY - FEBRUARY 17: The official Trolls poster during the photo call for "Trolls World Tour" at Waldorf Astoria on February 17, 2020 in Berlin, Germany. (Photo by Isa Foltin/Getty Images)
Isa Foltin via Getty Images

اوایل امروز وال استریت ژورنال گزارش داد که یک لینک مستقیم به صفحه اصلی انتشار دیوهای تور جهانی در اوایل این ماه مشبک جهانی درآمد بیشتر از گیشه انتشار اولین ترول فیلم. با توجه به منابع خود را 20 دلار به ازای هر اجاره طرح مشبک حدود 95 میلیون و استودیو نگه داشتن خیلی بیشتر از پول از آن را از گیشه رسید آن ساخته شده است حدود 77 میلیون نفر است. گفت که نتایج بیش از انتظارات NBCUniversal سر جف پوسته مقاله گفت که “به عنوان به زودی به عنوان تئاتر بازگشایی انتظار داریم به انتشار فیلم بر روی هر دو فرمت.”

در پاسخ مدیر عامل شرکت AMC آدم آرن عموم به اشتراک گذاشته یک نامه به شرکت که گفت: “رفتن به جلو AMC نمی خواهد مجوز هر جهانی فیلم در هر یک از ما 1,000 تئاتر در سطح جهانی در این شرایط است.” ظاهرا انتشار فیلم به خانه در حالی که تئاتر تعطیل هستند یک چیز است اما آرون معتقد است که هر سیاست که در آن فیلم منتشر شد در همان زمان در تئاتر در خانه “با شکستن مدل کسب و کار و معاملات بین دو شرکت است.”

برای NBCUniversal بودن قفل شده خارج از شرکت تئاتر در سراسر جهان ممکن است قابل قبول در تجارت این است که بسیاری از راه برای بدست آوردن مشتریان آن فیلم با Comcast جعبه طاووس, Vudu و بیشتر.

با این حال نامه ای است که به وضوح نوشته شده است به عنوان یک تهدید برای دیگران که ممکن است به دنبال در قدم به قدم (برادران وارنر منتشر خواهد شد Scoob! به خانه در مه 15 و دیزنی قصد دارد دیزنی+ برتر برای Artemis Fowl) با تشکر به بخش زیر که مشخص شده در پررنگ:

“این ناامید کننده است برای ما اما جف نظرات به Universal یک طرفه اعمال و نیات ما را ترک کرده اند با هیچ انتخاب است. بنابراین به طور موثر بلافاصله AMC دیگر نمی خواهد در هر بازی جهانی فیلم در هر یک از ما تئاتر در ایالات متحده و اروپا یا خاورمیانه. این سیاست تاثیر می گذارد هر و همه جهانی فیلم فی نفسه می رود به اثر و امروز به عنوان تئاتر بازگشایی و, برخی از توخالی یا بد در نظر گرفته شده را انتخاب کنید. اتفاقا این سیاست نه با هدف صرفا در جهانی از رنجش و یا تنبیهی در هر راه آن نیز گسترش برای هر فیلم ساز است که به طور یک جانبه رها فعلی پنجره شیوه وجود ندارد و با حسن نیت مذاکرات بین ما به طوری که آنها به عنوان توزیع کننده و ما به عنوان عرضه کننده هر دو سود و نه صدمه دیده از تغییرات است. در حال حاضر با مطبوعات اظهار نظر امروز جهانی است که تنها استودیو به فکر یک تغییر عمده فروشی به وضع موجود. از این رو این فوری ارتباطات در پاسخ.”

انجمن ملی تئاتر صاحبان نیز با صدور بیانیه ای (PDF) در حمایت از سنتی نسخه ویندوز این ادعا که بدون حسابداری برای هزینه های بازاریابی و شرایط خاص stay-در-خانه سفارشات وجود دارد هیچ دلیلی برای باور کردن این نشانه یک تغییر در عادات مصرف.

NBCUniversal — که ترجمه یک لینک به وال استریت ژورنال مقاله — در بیانیه ای گفت که “رفتن به جلو ما انتظار برای انتشار آینده فیلم به طور مستقیم به تئاتر و همچنین در PVOD وقتی که توزیع خروجی را حس می کند. ما نگاه به جلو به داشتن اضافی مکالمات خصوصی با ما نمایشگاه شرکای اما ناامید شده توسط این به ظاهر هماهنگ تلاش از AMC و ناتو به اشتباه موضع ما و اعمال ما.”

در این مقاله: AMC تئاتر NBCUniversal جهانی تصاویر, pvod ویدئو بر روی تقاضا دیوهای world tour, انجمن ملی تئاتر صاحبان Comcast در, Vudu, طاووس, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو