جهانی را مقابله با AMC کوتاه تئاتر انحصار به 17 روز

NEW YORK, NEW YORK - JULY 12: People walk outside the AMC 19th St. East 6 movie theater as New York City moves into Phase 3 of re-opening following restrictions imposed to curb the coronavirus pandemic on July 12, 2020. Phase 3 permits the reopening of nail and tanning salons, tattoo parlors, spas and massages, dog runs and numerous other outdoor activities. Phase 3 is the third of four-phased stages designated by the state. (Photo by Noam Galai/Getty Images)
Noam Galai via Getty Images

در یک پیمان است که به احتمال زیاد به تغییر صنعت فیلم جهانی و AMC توافق کرده اند که اجازه می دهد تا استودیو فیلم راه خود را به بیمه video-on-demand (PVOD) سیستم عامل تنها پس از 17 روز از بازی در تئاتر. این توافق یک تغییر قابل توجهی از وضعیت موجود. به طور سنتی, استودیو نشان داده اند که فیلم های خود را در سینما در حدود سه ماه قبل از ساخت آنها را در دسترس برای مشاهده صفحه اصلی.

برخورد با پوشش جهانی فیلم نیز به عنوان ویژگی های از آن تخصص برچسب ویژگی های تمرکز. پس از یک تئاتر اجرا حداقل سه آخر هفته در استودیو خواهد باید این گزینه از انتشار آن فیلم در بیمه video-on-demand سیستم عامل از جمله AMC را به تئاتر در خدمت تقاضا.

AMC و جهانی را فاش نمی کند شرایط مالی این قرارداد اما به عنوان خبرنگار هالیوود اشاره می کند به نظر می رسد آنها را به اشتراک گذاری PVOD درآمد. آن نقطه چیزی است که به نظر می رسد که نوک فلس برای این کشور بزرگترین تئاتر زنجیره ای. “AMC با شوق و ذوق پذیرای این صنعت جدید مدل هر دو از آنجا که ما در حال شرکت در تمامیت اقتصاد از ساختار جدید و به دلیل حق بیمه ویدئو در تقاضا ایجاد افزود بالقوه برای افزایش movie studio سودآوری است که باید به نوبه خود منجر به سبز-روشنایی بیشتر تئاتری فیلم” گفت: مدیر عامل شرکت AMC آدم آرن.

توافق می آید پس از این دو شرکت در حال سقوط بود در ماه آوریل است. آرون گفت: زنجیره ای نمی خواهد بازی جهانی فیلم در هر یک از سالن های تئاتر در سراسر آمریکا و اروپا و خاورمیانه پس از جهانی شناور ایده از انتشار آن فیلم در سینما و در خانه در همان روز.

با توجه به وال استریت ژورنال, عضو شورای نظارت مدت تور جهانییکی از فیلم های جهانی منتشر شد به طور مستقیم به PVOD سیستم عامل مانند تلویزیون اپل در بهار گذشته ساخته شده 95 میلیون پس از سه هفته. جف پوسته سر NBCUniversal گفت: این مقاله که “به عنوان به زودی به عنوان تئاتر بازگشایی انتظار داریم به انتشار فیلم بر روی هر دو فرمت.”

این معامله می تواند در حال حاضر یک راه رو به جلو برای صنعت برخورد با انشعابات coronavirus بیماری همه گیر. بحران بهداشت و درمان مجبور تئاتر در سراسر ایالات متحده در ماه مارس است. AMC در حال حاضر برنامه ای برای بازگشایی مدتی در اواسط تا اواخر ماه اوت است. آن را نیز می تواند به برخی از فیلم که در حال حاضر هیچ تاریخ انتشار لطف معاملات studios امضا به آنها نشان می دهد در تئاتر یک راه برای ایجاد راه خود را آنلاین.

در این مقاله: AMC, جهانی, pvod comcast در, حرکت, تئاتر, تئاتر پنجره, جهانی تصاویر و ویدئو بر روی تقاضا vod, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>