چتر آکادمی الن پیج در دادن وانیا فضا برای باز کردن


Ellen Page as Vanya Hargreeves.

الن پیج به عنوان وانیا Hargreeves.
تصویر: Netflix/Christos Kalohoridis

اولین تریلر چتر آکادمی‘s فصل دوم ساخته شده است آن را کاملا روشن است که Netflix سری pivoting به طور قابل توجهی متفاوت جهت از Dark Horse comics, سری آن را بر اساس. که در آن اولیه طنز قوس چپ وانیا (Ellen Page در این مجموعه) کاملا ناتوان تشکر به ضرب گلوله تلویزیون نشان می دهد به پایان رسید فصل اول خود را با وانیا گلوله-رایگان.

تبلیغات

اما با این مسیر جدید برای چتر آکادمی می آید یک نوع جدید از آزادی برای حداقل برخی از Hargreeves خواهر و برادر که تمام زندگی خود را صرف بودن دستکاری شده توسط پدر خود را در راه مختلف’. هر چند وانیا—این devastatingly مخرب سفید ویولن—تصادفا به فصل دو در خصوص هرج و مرج راه, صفحه توضیح داده شده به io9 طی یک سفر در زمستان سال گذشته که حمل و نقل به گذشته در واقع به پایان می رسد تا که چیزی از یک تجربه شفا برای شخصیت او.

تبلیغات

بر خلاف خواهر و برادر خود را که گام به ’60s به طور کامل آگاه از تاریخ خود را به عنوان معروف جهان ابرقهرمانان یک حادثه غیر منتظره برگ وانیا بدون بخش عمده ای از حافظه خود و نیاز به کمک به او به عقب بر گردیم روی پای خود. در کمیک آن را وانیا خواهر آلیسون که پرستاران او را به سلامت از برادر پنج شاخه های خود را در سر خود را برای جلوگیری از از بین بردن جهان است. در اینجا هر چند آن را یک زن به نام دختر (Marin Ireland) که می آید به وانیا نجات با دعوت از او برای ماندن در مزرعه او همراه با خانواده اش. هر چند دخترانه ازدواج با فرزند او و وانیا رابطه به زودی رشد می کند بیش از افلاطونی برای انواع دلایل پیچیده.

صفحه توضیح داده شده که برای وانیا این همه حاصل از آزادی ارگانیک کشف چه نوع از شخص او است.

“پس دخترانه و من سقوط در عشق است. ما با داشتن یک امر—آن را که—در حالی که من زندگی با شوهر و فرزند” صفحه گفت. “در شرایط که بنیاد وانیا داستان این فصل و ایجاد این باور نکردنی جهان که در اطراف بیت—داشتن آن می تواند مانند یک بخشی از نشان می دهد و وانیا زندگی هیجان انگیز بود برای من.”

Sissy and Vanya sharing a moment.

دخترانه و وانیا های لحظه ای.
تصویر: Netflix

تبلیغات

در یک روش مشابه که وانیا فراموشی سهوا باعث می شود آن را آسان تر برای او را به شیر را به او queerness در راه است که او هرگز نمی تواند در حالی که زندگی می کنند و پدر او را کنترل صفحه توضیح داده شده که چگونه وانیا جدید وضعیت همچنین منجر به دست آوردن مختلف و متنوع تر در رابطه با یک بار-قدرت مخرب. حتی اگر وانیا هیچ ایده چگونه او قادر به انجام چیزهایی که او می تواند او می داند که آن را می آید به طور طبیعی به او نیست و تمایل به ترس از این واقعیت است.

بین ظهور وانیا قدرت و رابطه او با دختر, صفحه, گفت: فصل جدید به او این فرصت را به ارائه یک مقدار پیچیده تر عملکرد پویا.

تبلیغات

“بنابراین در این فصل بسیار متفاوت است چرا که او را بیشتر متحرک حال و زندگی او زندگی” صفحه گفت. “در حالی که قبل از او بسیار تعطیل جدا شده و بدیهی است که عمیقا عمیقا سرکوب. این مثل این است که یک کل شروع کردن نقطه و یک فرصت برای کسی که فقط به احساس و کشف دقیقا همان است که آنها هستند.”

چتر آکادمی برای اولین بار این جمعه, جولای 31.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>