یوبی سافت می گوید: آن را نمی خواهد آدرس سوء مسائل در طول دیجیتال امروز ویترین


Illustration for article titled Ubisoft Says It Wont Address Misconduct Issues During Todays Digital Showcase

تصویر: یوبی سافت

Ubisoft بازی های بزرگ نمایشگاه و رویداد امروز خواهد بود پر از اعتیاد به مواد مخدره برای آینده Assassin’s Creed و Far Cry منتشر شده, اما آن را نمی خواهد به ذکر است این جریان از اتهامات استعفا و به طور کلی تحول اتفاق می افتد به عنوان یک نتیجه از دو هفته از گزارش در مورد سوء رفتار جنسی در سراسر بسیاری از قطعات از ناشر است.

تبلیغات

یک توییت های ارسال شده در این شرکت حساب رسمی توییتر مقصر این واقعیت است که این “یوبی سافت رو به جلو” رویداد محتوا از پیش ضبط شده خود را یک محصول جانبی از یوبی سافت سالانه E3-سبک ویترین نیست که سنتی زندگی می کنند نشان می دهد با توجه به در جریان همه گیر.

تبلیغات

آن را سخت به درک که چگونه یک شرکت با Ubisoft منابع نمی تواند موفق شده اند به کار چیزی در. اتهامات در مورد یوبی سافت توسعه دهندگان و مدیران شده اند و گردش در رسانه های اجتماعی از اواخر ماه ژوئن است. اولین نتایج قابل مشاهده از آنها را خلاق و مدیر بعدی Assassin’s Creed پله پایین رخ داده در ژوئن 24. فقط شب گذشته مدیر عامل این شرکت اعلام کرد سه تن از قوی ترین آن اجرایی و خلاق رهبران از جمله انسان مسئول همه از مگا-ناشر بازی توسعه بودند از ترک شرکتبه دلیل طیف وسیعی از سوء رفتار و مسائل این شرکت را عدم مقابله با آنها را هر چه زودتر.

امروز در بیانیه ای از یوبی سافتاین شرکت گفت که آنها “ارائه خواهد شد به روز رسانی به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>