یوبی سافت رو به جلو: همه بزرگترین اطلاعیه

عمده بازی استودیو Ubisoft برگزار مجازی خود رویداد روز شنبه به برخی از اطلاعیه های بازی و به اشتراک گذاری جزئیات بیشتر در برخی از بزرگترین عناوین از جمله Assassin’s Creed Valhalla, Hyper فرار, Watch Dogs: Legion عنوان و بیشتر.

دوبله یوبی سافت رو به جلو بازی شرکت livestream است پخش در حال حاضر در یوتیوب, حرکت یا کشش ناگهانی و جاهای دیگر. یوبی سافت نیست سهم زیادی در مورد برنامه های خود را برای نشان می دهد بیش از چند هفته گذشته اما یک تیزر وعده داده شده چند اطلاعیه ها. یوبی سافت همچنین ممکن است فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های خود را برای حمایت از ایکس باکس سری X و پلی استیشن 5 زمانی که آنها راه اندازی بعد از این سال.

ما در به روز رسانی این صفحه را با هر یک اطلاعیه بزرگ.

سازمان دیده بان سگ لژیون

این رویداد لگد کردن با یک فیلم کوتاه با الهام از آینده Watch Dogs Legion. یوبی سافت گفت این بازی به داستان “عادی قهرمانان” که می خواهند به صرفه جویی در جهان است.

سازمان دیده بان سگ لژیون می گیرد و پس از لندن حمله تروریستی و نیاز به بازیکن برای ساخت یک “مقاومت” است که نیاز به برگشت به شهر. بازیکن می تواند انتخاب کنید هر کسی در جهان را از تروریست ها. در واقع یوبی سافت گفت این بازی به بازیکنان اجازه “را انتخاب کنید قهرمان است.” اما نه هر فرد بازیکنان را انتخاب کنید به ساخت خود مقاومت خواهد بود به همان اندازه قادر به طوری که آنها نیاز به را انتخاب کنید عاقلانه.

یوبی سافت در بازی رئال نشان داد بازیکنان انتخاب انواع شخصیت ها به مبارزه در مقاومت و توانایی بازی ماموریت های متفاوت بر اساس شخصیت های کلیدی و ویژگی های. این عنوان را به شخص ثالث اقدام و گزینه ای برای استفاده از انواع سلاح ها و ابزار های پراکنده در سراسر لندن است.

بازی راه اندازی در اکتبر 29. مایکروسافت ایکس باکس رئیس فیل اسپنسر گفت: Watch Dogs لژیون در دسترس خواهد بود با ایکس باکس سری X هوشمند تحویل تا بازیکنان که خرید این بازی بر روی Xbox One X را دریافت کنید رایگان سری X-نسخه بهینه سازی شده است که کنسول هنگامی که آن را راه اندازی.

Brawlhalla

یوبی سافت به اشتراک گذاشته یک به روز رسانی سریع در آینده آن جنگنده Brawlhallaگفت: راه اندازی خواهد شد در ماه اوت 6 در هر دو iOS و اندیشه.

Tom clancy’s تیم ملی نخبگان

Tom clancy’s تیم ملی نخبگان است “به زودی” یوبی سافت گفت. آن را به اشتراک گذاشته مختصری تیزر نمایش برخی از شخصیت های محبوب Tom Clancy عناوین از جمله گابریل لوگان شخصیت سرب در خفا تیرانداز فیلتر.

Rainbow Six Siege

یوبی سافت بازی سریع با تشکر از شما برای Rainbow شش محاصره بازیکنان و گفت: بازی در حال حاضر 60 میلیون بازیکن در سراسر جهان است. این عنوان را در ادامه و به روز رسانی های بیشتر می آیند. اما دقیقا چه بازیکنان می توانند انتظار ناشناخته است.

بیش از حد فرار

اگر چه یوبی سافت در حال حاضر راه اندازی اولیه آزمون جدید خود را شهری مبتنی بر نبرد رویال عنوان بیش از حد فراراین شرکت یک تیزر تصویری در طول این رویداد.

خیلی از یوبی سافت بیش از حد فرار بحث recapped برخی از این بازی ویژگی های اصلی مانند توانایی به منظور توسعه توانایی های ویژه ای به نام “هک.” این بازی همچنین دارای کشش ادغام پس از تماشاگران می توانید بازی گرانش قوانین و ویژگی های دیگر برای تغییر در بازی را تجربه کنند.

یوبی سافت گفت: بیش از حد فرار در حال حاضر در دسترس به عنوان یک رایگان-به-بازی بازی های PC عنوان در سراسر جهان است. اما یوبی سافت هشدار داد که بازی هنوز در مرحله بتا است.

Assassin’s Creed سالن پذیرایی خدای اودین

یوبی سافت بعدی به حفر Assassin’s Creed Valhalla نشان داد و کلیپ های ویدئویی از Ubisoft تیم سفر در سراسر اروپا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وایکینگ ها و چگونه آنها زندگی می کردند.

این بازی می گوید داستان از Eivor و بازیکن می تواند انتخاب کنید یا مرد یا زن نسخه ای از این شخصیت در شروع بازی. Eivor و تیم وایکینگ ها در حال ترک نروژ برای انگلستان است.

برای اولین بار (official) زمان یوبی سافت به اشتراک گذاشته شده در بازی Valhalla فیلم به عنوان وایکینگ ها حمله انگلستان است. این فیلم نشان می دهد یک حمله وایکینگ بیش از یک longship. این فیلم به تصویر می کشد گیم پلی که به نظر می رسد کاملا شبیه به سلف خود و 2018 راه اندازی Assassin’s Creed Odyseey و نشان داد ترکیبی از hand-to-hand combat و خفا. یوبی سافت همچنین گفت: بازیکنان نیاز به کاوش مناطق مختلف و شکار و علوفه به “اقامت تیز.” پنهان چالش ها نیز در دسترس هستند در سراسر جهان است. بازیکنان نیز خواهد شد نیاز به تکمیل چند ضرب و جرح در قلعه.

البته این اولین بار نیست که ما دیده ایم در بازی رئال — دو طولانی کلیپ به بیرون درز آنلاین در هفته گذشته خیلی به یوبی سافت وغصه.

بازی راه اندازی خواهد شد در نوامبر 17. و مانند Watch Dogs لژیونآن را در دسترس خواهد بود با Smart تحویل برای کسانی که خرید آن بر روی Xbox One X.

این است که در حال توسعه داستان.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>