یوبی سافت رئیس خلاق افسر سرژ Hascoët استعفا در میان اتهامات سوء رفتار

یوبی سافت رئیس خلاق افسر سرژ Hascoët شده از شرکت استعفا موثر بلافاصله پس از اتهامات سوء رفتار و رفتار نامناسب.

همچنین پله از نقش خود در حال Yannis Mallat مدیر عامل یوبی سافت کانادا studios و Cécile, Cornet, جهانی این شرکت از منابع انسانی.

یوبی سافت در آورده مشاوران خارجی در ماه ژوئن به بررسی آزار و اذیت و سوء استفاده اتهامات در داخل شرکت. بازی های ویدئویی و ناشر و توسعه دهنده عذرخواهی به مردم متاثر از اتهامات و وعده داده است که این امر می تواند تغییرات.

یوبی سافت در بیانیه ای گفت که خروج سه نفر از مدیران این است که بخشی از کار خود را برای “بهبود و تقویت آن فرهنگ محیط کار.”

Yves Guillemot Ubisoft از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت را به عنوان رئیس موقت خلاق افسر به “شخصا نظارت بر تعمیرات اساسی کامل از راه که در آن تیم های خلاق همکاری” با توجه به یوبی سافت.

بلومبرگ است Jason Schreier توییتی تعجب خود را در خروج از Hascoët به عنوان Ubisoft آن را نگه می دارد وعده تعمیرات اساسی این شرکت در محیط کار.

در نامه ای به تمام کارکنان یوبی سافت به دست آمده توسط Kotaku, Guillemot گفت که او به دنبال “ایجاد یک فراگیر و باز فرهنگ است که پذیرای متنوع تر و چند رشته ای تخصص.”

“سمی رفتارهای غیر قابل قبول و در تضاد مستقیم به ارزش های که در آن من هرگز به خطر بیافتد و هرگز” نوشته Guillemot.

با خروج از Hascoët و Guillemot مصرف بیش به عنوان رئیس موقت, خلاق, افسر, آن است که هنوز روشن نیست که چگونه توسعه Ubisoft پروژه های فعلی تحت تاثیر قرار خواهد شد. روندهای دیجیتال رسیده به یوبی سافت و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

این استعفا از سه نفر از مدیران می آیند فقط قبل از اینکه یوبی سافت رو به جلو است که انتظار می رود به ویژگی های Assassin’s Creed Valhalla, Rainbow Six قرنطینه, Watch Dogs: Legion, Gods & Monstersو Far Cry 6.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>