Uber میسازد خاموش 14 درصد از کارکنان خود را به عنوان همه گیر دهنی سوار-به اشتراک گذاری کسب و کار


Illustration for article titled Uber Lays Off 14 Percent of Its Staff as Pandemic Pummels Ride-Share Business

عکس: گتی

بارگذاری این هفته اعلام کرد که آن را برش 3,700 نقش به عنوان coronavirus بحران دهنی سوار خود را-به اشتراک گذاری و کسب و کار است که از رقیب خود Lyft.

تبلیغات

Uber سخنگوی تایید به Gizmodo که اخراج خواهد شد تاثیر می گذارد تقریبا 14 درصد از کارمندان این شرکت. با توجه به یادداشت مدیر عامل دارا Khosrowshahi ارسال به Uber تیم حذف در حال ضربه زدن به آن CommOps و استخدام تیم است. Khosrowshahi اشاره به آب و هوای ایجاد شده توسط کنونی جهانی بهداشت بحران که بسیار نهفته سوار-به اشتراک گذاری در بازار و همچنین آن زمان استخدام یخ به عنوان دلایل کاهش. شرکت سخنگو تصریح کرد: همان.

“با مردم کمتر سفر, واقعیت تاسف است که وجود ندارد به اندازه کافی کار برای بسیاری از ما در خط مقدم پشتیبانی از مشتری و کارکنان” شرکت در بیانیه ای گفت. “پس ما نمی دانیم که چه مدت بهبودی را, ما در حال برداشتن گام برای آوردن هزینه های ما در خط با اندازه ما کسب و کار امروز است. این یک تصمیم دشوار اما از آن است که یکی از سمت راست برای کمک به حفاظت از این شرکت را در دراز مدت سلامت و اطمینان ما بیرون آمدن از این بحران قوی تر است.”

تبلیغات

Uber گفت: این شرکت با اعتماد به نفس است آن را بهبود می یابند پس از شهرها بالابر قرنطینه سفارشات و شروع بازگشایی اما اذعان کرد که آن را “غیر ممکن” را به می دانم که دقیقا همان است که رخ خواهد داد. این هم معلوم نیست چه تقاضا برای سواری خواهد بود در یک پست-covid-19 محیط زیست به خصوص قبل از وجود یک واکسن است که می تواند کاملا یک راه دور.

در داخلی خود را یادداشت Khosrowshahi گفت که این هفته اخراج بخشی از یک طرح بزرگتر برای کاهش هزینه ها و به نظر می رسد به تلقین کردن که بیشتر کاهش می تواند ساخته شده به نیروی کار خود را.

“این است که یک بخشی از گسترده تر ورزش را دشوار تنظیمات به ما ساختار هزینه (تیم اندازه و دفتر رد پا) به طوری که آن را منطبق بر واقعیت از کسب و کار ما (ما رزرو درآمد و حاشیه)” او نوشت. “ما به دنبال در بسیاری از حالات و در هر هزینه ثابت و متغیر در سراسر شرکت.”

دو هفته گذشته بوده است دردناک برای کارکنان از بارگذاری و خود را کوچکتر رقیب Lyft. هفته گذشته اطلاعات گزارش داد که بارگذاری شد توزین اخراج تا 20 درصد از کارکنان خود را به عنوان بخشی از هزینه های آن-برش ابتکار احتمالا منجر به از دست دادن تا 5,400 شغل. Lyft در ضمن دیدم خود را دور از کاهش هفته گذشته است. شرکت برش 982 مواضع و furloughed اضافی 288. این شرکت همچنین نهاد پرداخت کاهش باقی مانده کارکنان برای 12 هفته دوره با توجه به CNBCاز جمله 30 درصد کاهش برای مدیران 20 درصد برای سرور مجازی و 10 درصد دیگر برای همه کارکنان.

تبلیغات

با توجه به 8-K پرونده, Khosrowshahi است waiving خود حقوق و دستمزد پایه از طریق پایان سال—یکی از حداقل اقدامات مدیران را می توانید به عایق بیشترین تعداد از مردم از اینکه از یک شغل در طول رکود اقتصادی است. Uber گفت: تصمیم گیری می کند در حال حاضر شامل کاهش برای مدیران دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>