Uber در آستانه خرید Postmates گزارش ادعا می کند

Uber نزدیک به دستیابی به بر روی تقاضا تحویل شرکت Postmates با یک گزارش نشان می دهد یک معامله می تواند جوهر را به عنوان به زودی به عنوان امشب.

سه نفر ادعا به دانش از ماده نیویورک تایمز گفت که بارگذاری شده تصاحب ارائه گرچه هشدار داد که بحث شد همچنان ادامه دارد و هنوز می تواند منجر به هیچ جا.

اخبار از بارگذاری علاقه Postmates به شرح زیر ridesharing شرکت تلاش ناموفق برای به دست آوردن Grubhub که به تازگی جامعی توسط اروپا-بر اساس فقط خوردن غذای آماده در یک $7.3 میلیارد معامله ساخته شده است که آن را بزرگترین در جهان آنلاین تحویل مواد غذایی شرکت در خارج از چین است.

Garen M/Creative Commons

دستیابی به Postmates می تواند کمک حال بارگذاری برای تقویت بارگذاری می خورد خود را تحویل غذا کسب و کار آن را به عنوان به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد خود را پس از coronavirus همه گیر نابود اصلی آن ridesharing کسب و کار. در حالی که Postmates ایالات متحده است-تنها عملیات بارگذاری می خورد و در عمل در سطح جهانی اما در تلاش به نوبه خود سود.

این بار اشاره می کند مانند یک معامله می تواند اثبات مفید برای Postmates به عنوان شرکت پیدا کرده است آن را سخت به بزرگتر لباس در همان بازی در میان آنها DoorDash, Grubhub و بارگذاری می خورد.

جالب Postmates گزارش شده است در گفتگو با DoorDash و Grubhub هم با هر دو شرکت نیز ابراز علاقه به کسب کوچکتر کسب و کار.

روندهای دیجیتال رسیده است به بارگذاری و Postmates برای تایید مباحث و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله زمانی که ما گوش به عقب.

Postmates در سال 2011 راه اندازی شد و در حال حاضر در دسترس در بیش از 4200 شهرستانها در تمام 50 ایالت و سی در حالی که تحویل غذا است که بخش بزرگی از کسب و کار خود را, آن را نیز ارائه می شود فقط در مورد هر چیز دیگری شما ممکن است به طور ناگهانی نیاز دارید. در واقع یکی از آن خطوط برچسب این است که “ما تحویل بیش از شام.”

می خواهید برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد بهترین غذا تحویل نرم افزار در حال حاضر در دسترس است ؟ روندهای دیجیتال شما را تحت پوشش.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im