بارگذاری می خورد ترویج سیاه متعلق به کسب و کار اما چه مزایایی دارد ؟


Illustration for article titled Uber Eats promotes Black-owned businesses, but who benefits?

عکس: متی Horwood (گتی ایماژ)

اگر شما به باز کردن بارگذاری می خورد برنامه در هفته گذشته شما به احتمال زیاد متوجه شده جدید, برجسته, برجسته, بنر مزین با عبارت “حمایت از سیاه و سفید متعلق به رستوران.” این است که بارگذاری می خورد’ آخرین ارتقاء که هر دو برجسته سیاه و سفید متعلق به (Uber-همکاری) رستوران و waives تحویل هزینه برای سفارش از کسانی که در همان رستوران ها برای مدت زمان از سال 2020 است.

تبلیغات

به گزارش رویترزپیشنهاد اعمال می شود در هر دو ایالات متحده و کانادا و در پاسخ به افزایش پشتیبانی برای کسب و کار متعلق به دنبال قتل جورج فلوید توسط پلیس و تظاهرات متعاقب آن. اما همانطور که با بسیاری از دیگر مبارزات انتخاباتی شرکت الهام گرفته شده توسط Black Lives Matter (پل), جنبش, این به نظر می رسد فقط یک نمونه نمایشی allyship به جای واقعی نشان می دهد پشتیبانی می کند.

هیچ یک از ما باید شگفت زده شده توسط این. مخرب هزینه های تحمیل شده بر رستوران های مبتنی بر برنامه تحویل شرکت های معروف زیر آتش آمده در هفته های اخیر و حتی مصرف کنندگان تغذیه می شوند. با توجه به ناظر درحال بارگذاری است که در ادامه به اتهام شرکت کننده سیاه و سفید متعلق به کسب و کار تا 30 درصد هزینه در هر سفارش قرار داده شده است. هر چند هزینه های تحویل بخشیده سیاه و سفید متعلق به رستوران ها در حال ترویج هنوز به دست کردن گزاف درصد از پول آنها در حال گرفتن در.

تبلیغات

یکی از چیزهایی که باعث می شود همه از این خیلی خسته کننده است که بارگذاری ایده است که در واقع یکی خوب! ترویج سیاه متعلق به رستوران ها و تکان دادن هزینه ها می تواند واقعا کمک می کند هر دو با دادن کسانی که در رستوران ها افزایش دید و بهبود حاشیه سود خود را. این درست است که در مد معمولی اعدام برگ زیادی به دلخواه می شود.

Lهمکاران را وانمود دوم که یک بارگذاری اجرایی است که در واقع خواندن این داستان و باز است به ایجاد تغییرات به دلیل آن است رفتن به یک مقدار زیادی برای رفع این تبلیغ: به جای فقط waiving تحویل هزینه ها و همچنین کاهش هزینه های دیگر کسانی که کسب و کار مجبور به پرداخت. به جای اضافه کردن موقت بنر رانندگی ترافیک به کسب و کار متعلق به تجدید نظر خود را چگونه الگوریتم ارائه و توصیه رستوران به مشتریان و اولویت بندی سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در تمام طول سال های طولانی. و شما می دانید شاید تجدید نظر در چگونه از این اطلاعات است که حتی ارائه شده است. خط اول کپی که به نظر می رسد هنگامی که شما با کلیک بر روی “پشتیبانی سیاه متعلق به کسب و کار” لینک آمده است: “از شما خواسته برای یک راه آسان برای سفارش از سیاه و سفید متعلق به رستوران—ما گوش.” ما در حال بارگذاری می خورد برنامه شما بچه ها ما می دانیم آن را ابتکار عمل خود را. این زمان برای بودن خود تبریک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>