ایالات متحده بازدید گریم Coronavirus نقطه عطف عبور از 100,000 تایید مرگ


A woman passes by a memorial in Green-Wood Cemetery in Brooklyn, New York, on May 27, 2020.

یک زن عبور می کند توسط یک بنای یادبود در سبز-چوب گورستان در بروکلین نیویورک در مه 27 سال 2020 است.
عکس: Spencer Platt (گتی ایماژ)

تعدادی از هموطنان ما آمریکایی ها به به این رمان coronavirus همه گیر افزایش یافت و به شش چهره ها در بعد از ظهر چهارشنبه با به روز رسانی شمارش در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی ردیاب در حال حاضر لیست 100,396 تایید مرگ و میر در سراسر کشور است.

تبلیغات

اداره آمار اماکن ایالات متحده آمریکا سهم از جمعیت جهان در حدود 4.3 درصد است. به روز شده در coronavirus برگه جای ایالات متحده در بیش از 28 درصد از 355,575 مرگ و میر در سراسر جهان تایید از ویروس و در 1,699,000 موارد تایید شده در فقط کمتر از 30 درصد از تایید کل جهان 5,690,000.

این احتمال وجود دارد که این تعداد در حال undercounts و آمریکا بی سر و صدا تضعیف گذشته 100,000 مرگ و میر چند وقت پیش. Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و ملت منجر به بیماری های عفونی, متخصص گفت: در اوایل این ماه که رسمی برگه “مسلما” درک مرگ و میر به عنوان بسیاری که ممکن درگذشت در خانه بدون رسیدن به یک بیمارستان و یا دریافت یک مثبت تشخیص است. شده است وجود دارد هیچ سازگار, پاسخ دولت به همه گیر با فدرال و ایالتی و محلی دستورالعمل wildly مختلف و با سطوح متفاوت از پایبندی به توصیه های صادر شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیست و حتی توصیه های عمومی برای شروع پوشیدن ماسک تا 6 آوریل.

تبلیغات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که همواره به عنوان قبر تاثیر coronavirus و تحت فشار قرار دادند از نظر علمی اثبات نشده راه حل های پزشکی به بحران کمونیزم بود در مسیر برای 60,000 مرگ و میر که به تازگی به عنوان اواسط ماه مارس و اصرار این کشور شد “رفتن به, امیدوارم, به مراتب پایین تر” از 100,000 مرگ و میر در آوریل 24.

Punting مسئولیت برای مقابله با این ویروس به دولت و مقامات محلی شده است مشخصه دولت خود واکنش بازیکنان کلیدی مانند مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری طرد و مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار بر پایان سریع به مستند اقدامات حتی به کاخ سفید برنامه ریزی گسترده ای برای ملی تست برنامه شیفت بسیاری از بار به ایالات. یک دانشگاه کلمبیا مطالعه در بر داشت که اگر فاصله اجتماعی اقدامات آغاز شده بود یک هفته زودتر از زمانی که آنها به طور کلی شروع شد و در اواسط ماه مارس, مرگ و میر خواهد بود 36,000 fewer. منf کسانی که اقدامات تا به حال اجرا شده است دو هفته قبل در تاریخ 1 مارس در نیویورک تایمزبرخی 83 درصد از مرگ و میر تا کنون ممکن است اجتناب شود.

در حالی که تعداد موارد جدید در سراسر کشور کاهش پیدا کرده است و خیلی از افراد است که با توجه به کاهش تعداد موارد در مناطق مانند نیویورک که تجربه شیوع گسترده. این ویروس هنوز هم چیدن بخار در حداقل 13 ایالت و میزان عفونت های جدید بیشتر یا کمتر برگزاری مداوم در حداقل 21 نفر دیگر با 16 متحده و سی شاهد کاهش با توجه به بورسی. اما بسیاری از ایالت ها و محلات شروع به بلند کردن سفارشات تعطیل کسب و کار و دولت و بسیاری از کشورهای رو به upticks در موارد میان اولین برای بازگشایی.

تبلیغات

که مطرح شده چشم انداز دوم افزایش موارد در ایالات متحده آمریکا اتفاق می افتد می تواند به عنوان به زودی به عنوان این تابستاننه پاییز یا زمستان. با توجه به NPRو کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که شمار کشته شدگان در ماه اوت می تواند بیش از آنها قبل از برآورد 140,000.

“در حال حاضر ما تقریبا گرفتن بدترین های هر دو جهان—ما در حال گرفتن مشکلات اقتصادی و ما در حال آرامش بخش” موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن مدیر کریستوفر موری گفت: پخش. “و به نظر می رسد هر دو در حال حاضر و یا در پاییز, ما در حال رفتن به یک موج دوم و ما حق بازگشت به برخورد با فشار بر سیستم بیمارستان و برخورد با زمانی که اوج خروش آیند؟” 

تبلیغات

بحران نیز بدون شک بدتر اجتماعی و نابرابری اقتصادی در سراسر کشور است. Tاو نرخ بیکاری می تواند شکستن 20 درصد در ممکن استبا پذیرش این کاخ سفید و با توجه به NPR, CDC, آمار, حسابداری برای اولین 69,000 مرگ و میر نشان داده اند یک اختلاف که در آن جمعیت شده اند سخت ترین ضربه. حدود 80 درصد از شناخته شده مرگ و میر افراد بودند سالخورده 65 ساله یا مسن تردر حالی که در میان کسانی که تحت 75 دو بار به عنوان بسیاری از مردان از زنان فوت کرده اند. نژادی و نابرابری نیز روشن در هر NPR. آلاباما است که 27 درصد سیاه و سفید, اما مردم سیاه و سفید تشکیل شده 44 درصد از شمارش مرگ و میر. در میشیگان کسانی مربوطه تعداد آنها 14 درصد و 40 درصد است.

آریزونا است فقط پنج درصد بومی آمریکا, اما آنها اختصاص 17 درصد از مرگ و میر وجود دارد NPR نوشت:.

تبلیغات

“در ماه مارس, من فکر نمی کنم این امکان پذیر خواهد بود—انتظار نداشتم 100,000 مرگ و میر” موری گفت: NPR. “من واقعا اعتقاد ما به عنوان یک ملت می خواهم که تصمیم گرفته شده برای قرار دادن در محل اجتماعی فاصله و قبول مشکلات اقتصادی است که آن را ایجاد و ما را به آن گیر کرده به انتقال به یک سطح بسیار پایین.”

حتی اگر واکسن توسعه یافته است که در یک بهترین سناریو مورد نخواهد بود تا بعدا در این سال و مردها را حدود یک سال و نیمکارشناسان گفت: واشنگتن پست coronavirus است به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بومی.

تبلیغات

“چه مربوط است که من نمی بینم هر نشانه ای دولت فدرال آموخته هر درس و انجام هر کاری متفاوت برای آینده آماده امواج” دانشگاه کلمبیا’ مرکز ملی برای آمادگی در برابر مدیر اروین Redlener گفت: پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید