ایالات متحده بازدید 2 میلیون Coronavirus موارد به عنوان برگ برنده نادیده می گیرد و همه گیر را تهدید ‘زشت آنارشیست ها’


President Donald Trump at the White House on June 10, 2020.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در ژوئن 10 سال 2020 است.
عکس: گتی ایماژ

آمریکا رسما شناسایی بیش از 2 میلیون coronavirus موارد بیشترین تعداد در جهان, با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیاب. این کشور دارای حداقل 112,924 مرگ و میر نیز بالاترین در جهان است و همه چیز در حال انتظار برای به دست آوردن حتی بدتر در ماه های آینده به عنوان سیستم مراقبت های بهداشتی در چند کشور در حال تبدیل شدن به تیره و تار توسط تعداد زیادی از covid-19 بيمار. که در آن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در همه این? تهدید “زشت آنارشیست” در سیاتل.

تبلیغات

حداقل 21 متحده در حال دیدن یک مشکل در افزایش عفونت از جمله آرکانزاس, کالیفرنیا, کارولینای شمالی و فلوریدا در میان مقدار زیادی از دیگران است. فقط 23 متحده شاهد کاهش موارد با توجه به نیویورک تایمز شمارش به طور متوسط در طول هفته گذشته. محلی مقامات بهداشتی هشدار می دهند که آریزونا می تواند اجرا از تخت ICU در اوایل ماه آینده اگر آن بستری شدن در بیمارستان همچنان به موشک وار رفتن.

یکی از نگران کننده ترین ایالت تگزاس است که در حال حاضر شناسایی 80,777 موارد و 1,885 مرگ و میر ناشی از covid-19. همانطور که از چهارشنبه 2,153 مردم در بیمارستان بستری شد با کروناویروس در تگزاس عظیم 42 درصد افزایش از روز یادبود با توجه به تگزاس تریبون.

تبلیغات

در همین حال رئیس جمهور تهمت و تهدید به ارسال نظامی آمریکا به شهرهای آمریکا در برابر اراده رهبران محلی چیزی که او می خواست به انجام همیشه از شورش در سراسر کشور آغاز شد و پس از مرگ 46 ساله سیاه مردی به نام جورج فلوید در دست یک افسر پلیس در مینیاپولیس در روز یادبود.

“داخلی تروریست ها گرفته اند بیش از سیاتل اجرا شده توسط رادیکال چپ دموکرات ، LAW & ORDER!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یک شبه.

“نگاهی به بازگشت به شهرستان خود را در حال حاضر. اگر شما آن را انجام نمی, من خواهد شد. این یک بازی نیست. این زشت آنارشیست ها باید stooped بلافاصله. حرکت سریع!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یکی دیگر از جیر کارگردانی در واشنگتن فرماندار جی Inslee.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد اشاره به اصطلاح “منطقه خودمختار” است که راه اندازی شده است در اطراف رها شده در حوزه پلیس در سیاتل. پلیس ظاهرا انتظار معترضان به مجموعه ای از ساختمان آتش, اما به جای اعتراض به سادگی راه اندازی یک رادیکال جامعه فضایی که در آن آنها توزیع مواد غذایی و لوازم و همچنین نمایش فیلم.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن است تا حد زیادی نادیده گرفته coronavirus همه گیر در هفته های اخیر حداقل در بخشی به دلیل ناآرامی های مدنی رخ داده در ردیف هایی از کشور است. اما برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن آور در همه گیر شد و در شب قبل از قتل جورج فلوید در روز یادبود. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد که به سادگی بدست حوصله با همه گیر و مهم نیست اگر مردم در حال مرگ هستند با رئیس جمهور اغلب نشان می دهد وجود دارد چیزی است که انجام شده می تواند به جلوگیری از آن است. که مزخرف البته به عنوان بسیاری از دیگر کشورهای ثروتمند باید موفق عفونتها و زندگی های بی شماری را نجات داد.

تبلیغات

در سراسر جهان وجود دارد در حال حاضر بیش از 7.3 میلیون نفر و 417,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب. اما بسیاری از کشورها مانند آلمان و کره جنوبی و استرالیا را با موفقیت سرکوب تعدادی از عفونت های جدید. نیوزیلند و حتی اعلام کرد این کشور به کروناویروس-رایگان. به عنوان یک نتیجه, این کشور کاهش یافته است و تمام اجتماعی فاصله مورد نیاز و مردم در حال حاضر رایگان برای رفتن در مورد زندگی عادی.

“در حالی که ما در یک امن تر و قوی تر موقعیت هنوز هم وجود دارد هیچ راه آسان برگشت به قبل از COVID زندگی اما عزم و تمرکز ما بر سلامتی ما پاسخ خواهد شد در حال حاضر واگذار شده در اقتصادی ما بازسازی” نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: در روز شنبه.

تبلیغات

“در حالی که این کار انجام نشده است وجود دارد هیچ انکار این یک نقطه عطف است. بنابراین من می تواند در پایان با یک روش بسیار ساده ‘با تشکر از شما نیوزیلند.'”

کشورهایی مانند انگلستان و برزیل و سوئد را قربانی زندگی بسیاری از نام رفاه اقتصادی و ظالمانه این کشورها هنوز هم رنج می برند از نظر مالی. و مردم آن کشورها شروع به از خواب بیدار وحشتناک بی تفاوتی خود را به رهبران. مردم در سوئد به عنوان مثال استفاده می شود برای حمایت از دولت خود سهل انگاری رویکرد به این بیماری همه گیر است که در نتیجه هزاران نفر از مرگ و میر غیر ضروری. فقط 45 درصد از سوئدی ها در حال حاضر می گویند که “بسیار یا کاملا اعتماد به نفس بالا” در دولت پاسخ را از 63% که گفت: همان چیزی که در ماه آوریل است.

تبلیغات

چگونه آمریکایی ها احساس می کنید در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این تاریخی طاعون ؟ بزرگ نیست. حدود 56 درصد از آمریکایی ها ایران از راه ناروا به کار گرفته شده همه گیر پاسخ. نظر از مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب کلی تضعیف شده به 39 درصد از 49 درصد فقط چند هفته پیش به گفته گالوپ.

عجیب مغلوب ساختن پیشی جستن با ارسال نامه ای تهدید CNN این هفته بعد از اخبار شبکه منتشر شد یک نظرسنجی نشان دادن رئيس جمهور در حمایت از کاهش ادعا نظرسنجی بود “طراحی شده برای گمراه کردن رای دهندگان آمریکایی از طریق یک پرسشنامه گرایش و اریب شدند.”

تبلیغات

“این یک شیرین کاری و ساختگی نظرسنجی به علت رای دهندگان سرکوب سرکوب حرکت و شور و شوق برای رئیس جمهور و در حال حاضر کاذب نمای کلی از واقعی پشتیبانی در سراسر امریکا برای رئیس جمهور” عجیب و غریب نامه است.

سی ان ان پاسخ داد که آن را دریافت نمی کند این نوع از نامه های تهدید از کشورهای دموکراتیک است اما دیده می شود آنها از رژیم های اقتدارگرا در سراسر جهان است.

تبلیغات

“به دانش من, این اولین بار است که در آن 40 سال سابقه است که سی ان ان شده بود تهدید به اقدام قانونی به دلیل یک سیاستمدار آمریکایی و یا کمپین نه مانند سی ان ان رای گیری نتایج” سی ان ان general counsel, David Vigilante نوشت: در پاسخ های عمومی خود را. “به حدی ما را دریافت حقوقی تهدیدات از رهبران سیاسی در گذشته آنها به طور معمول از کشورهایی مانند ونزوئلا یا سایر رژیم های که در آن وجود دارد کمی و یا بدون توجه به صورت آزاد و رسانه های مستقل.”

و با توجه به همه چیز اتفاق می افتد در کاخ سفید در حال حاضر نسبت به کشورهای استبدادی نیست کاملا اشتباه است. حداقل 1,299 آمریکایی درگذشت coronavirus در روز سه شنبه و در صورتی که نگه می دارد تا یکی دیگر از 100,000 آمریکایی ها خواهد بود مرده سپتامبر. و به جای تمرکز بر تکان دهنده مرگ و میر تهمت دلچسب با “نظم و قانون” مانند هر درست فاشیستی.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن راه و برنامه برای شروع انجام تظاهرات دوباره. برای اولین بار از “بازگشایی” خواهد بود در Juneteenth در تولسا—دو آشکار سگ-سوت به خود نژادپرستانه هواداران که ممکن است مشکلات با بعدم وجود مردم است. Juneteenth تعطیلات است که جشن پایان برده داری در ایالات متحده و Tulsa, اوکلاهما است infamously سایت از یک قتل عام در سال 1921 زمانی که اوباش از مردم سفید نابود سیاه و سفید “وال استریت” در شهر, کشته شدن ده ها تن از مردم و زخمی شدن هزاران نفر دیگر با اسلحه و بمب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>