ایالات متحده می افتد از بالا 10, متوسط سرعت اینترنت در سطح جهان در سال 2020, اما این فقط به این دلیل که دیگر کشورهای سریعتر


Illustration for article titled U.S. Falls Out of Top 10 Average Internet Speeds Globally in 2020, but That’s Just Because Other Countries Are Faster

عکس: گتی

این covid-19 همه گیر است که بسیاری از ما کار و یادگیری از صفحه اصلی که بدان معنی است که دسترسی به اینترنت سریع است مهم تر از همیشه. متاسفانه با وجود اینکه ثروتمندترین کشور در جهان در ایالات متحده کاهش یافته است از بالا 10 لیست کشورهای با سریعترین سرعت پهنای باند.

تبلیغات

بر اساس داده های اخیر از Speedtest.net’s شاخص جهانیاول هایلایت شده توسط DecisionData.orgبرای چند سال گذشته ایالات متحده به طور معمول ماند بین شماره 7 و شماره 10 در میان کشورهای با سریعترین سرعت پهنای باند. اما در سال گذشته میانگین سرعت پهن باند در ایالات متحده نمی بهبود یافته و به سرعت به دیگر کشورهای توسعه یافته است.

در آوریل 2019 میانگین پهنای باند سرعت دانلود در ایالات متحده آمریکا شد و در مورد 118.6 مگابیت در ثانیه قرار دادن امریکا در شماره 7 در فهرست کشورهای با سریعترین سرعت اینترنت. یک سال بعد میانگین سرعت دانلود تا به حال تنها افزایش یافته است به 132.6 مگابیت در ثانیه قرار دادن ایالات متحده 11th—پشت ماکائو دانمارک و سوئد.

تبلیغات

Here are the top 10 countries with the fastest broadband, plus the U.S. at 11. Click to enlarge.

در اینجا به 10 کشور با سریع ترین پهنای باند به علاوه ایالات متحده در 11. برای بزرگنمایی کلیک کنید.
تصویر: Speedtest.net

در همین حال با وجود فقدان هر گونه سود در سرعت پهن باند با میانگین سرعت دانلود از 198.4 Mbps, سنگاپور به راحتی خود را حفظ شماره 1 نقطه جلوتر از هنگ کنگ (176.7 مگابیت در ثانیه) و تایلند (159.9 مگابیت در ثانیه) که رتبه دوم و سوم بود.

Wبا آنکه ممکن است آن را آسان به ویژگی های ایالات متحده را نسبتا بدون زرق و برق سود در سرعت پهنای باند در covid-19, اخیر داده های منتشر شده توسط Speedtest.net (و به روز دیروز) که به دنبال تغییرات در سرعت بین Jan. 6 و 2 مارس نشان می دهد که واقعا چنین نیست. بoth آمریکا و متوسط جهانی افزایش به طور متوسط از 1 درصد است.

تبلیغات

که گفت: 130 مگابیت در ثانیه یا بیشتر خواهد بود بیش از اندازه کافی برای بسیاری از افراد—اگر آنها در واقع می تواند به آن سرعت. متاسفانه برای مردم ساکن در مناطق روستایی بیشتر است که دسترسی به یکی از Isp ها حتی گرفتن 50 مگابیت در ثانیه اغلب می تواند یک چالش است.

Illustration for article titled U.S. Falls Out of Top 10 Average Internet Speeds Globally in 2020, but That’s Just Because Other Countries Are Faster

تصویر: Speedtest.net

تبلیغات

چه بیشتر نگران کننده در مورد Speedtest آخرین شاخص جهانی است که در حالی که آمریکا هنوز رتبه در بالای 15 برای سرعت پهنای باند آن صفوف فقط 33rd در 43.7 مگابیت در ثانیه هنگامی که آن را به داده های تلفن همراه. که بسیار ضعیف نشان دادن نسبت به مشابه اندازه کشورهایی مانند چین (84.9 مگابیت در ثانیه) و کانادا (73.52 مگابیت در ثانیه) و استرالیا (62.15 مگابیت در ثانیه) که همه رتبه بالا 10 برای تلفن همراه داده ها با کره جنوبی در نظر گرفتن نقطه بالا در 88 مگابیت در ثانیه.

یک کشور را اندازه ممکن است تا حدی به حساب این واقعیت است که کوچکتر ملل باید سریع تر پهنای باند ثابت سرعت از ایالات متحده, اما آن را به وضوح نه تنها دلیل—که توسط ایالات متحده را در حد متوسط تلفن همراه داده ها با سرعت. و با covid-19 وادار بسیاری از مدارس و کسب و کار به تجدید نظر نیاز به داشتن دفاتر و دانشگاه tاو ایالات متحده واقعا نیاز به گام تا تلاش های خود را به سرعت دسترسی به اینترنت در دسترس بیشتر مردم است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>