دو سال بعد, من نمی تواند شادتر با من سامسونگ کهکشان S9+


$10 خاموش Samsung Galaxy S9+ (مرمت) | پشت بازار | کد تبلیغی LOVE9PLUS

متوسط عمر مفید فن آوری و کامل بود قبل از گوشی های هوشمند آمد در سراسر. مگر اینکه شما حتی بیشتر از مهارت به چالش کشیده و از من شما به احتمال زیاد نیست, خرید سی دی, بازیکنان, آی پاد, بازی پسران و پیجر هر سال و احتمالا حتی اسفندماه. آن نبود تا کسی قرار کون بزرگ رنگ صفحه لمسی و دوربین در این چیزها همه ما تفویض به نارضایتی همیشگی.

تبلیغات

همیشه چیزی وجود دارد که داغ و جدید در اطراف گوشه و مردم مسئول جدید گرما (داغ تازگی?) صرف میلیون ها بدانند چگونه برای متقاعد کردن شما به آن نیاز دارید. من اینجا هستم تا به شما بگویم که—به طور معمول—شما لازم نیست. بله من فریاد شما خودم و هر کس دیگری شجاعانه برای پیوستن به این مسابقه موش. همین حالا آنها را به تمام کسانی که میلیون ها نفر اینقدر تند و سریع.

یک احمق و پول خود را …

تبلیغات

من می توانم صحبت می کنند به این unabashedly دقیق چون من زندگی می کردند که غلتکی coaster. بیش از دو سال با شروع از حدود سال 2010 (در هیچ منظور خاص چون من نمی تواند به طور کامل به یاد داشته باشید OK?), من شروع به پریدن کرد از یک T-Mobile G1 به HTC Hero به بعد به HTC EVO 4G, HTC EVO 3D Samsung Galaxy ببین Google Nexus سامسونگ کهکشان S Google Nexus S, ال جی G2 Optimus 2X, سامسونگ Galaxy S2 Epic 4G Touch (با حداکثر سرعت دویدن را احمق نام برای Galaxy S2 با یک صفحه کلید) سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 2 و اب و هوای سه هفته از روی لئامت دادن با ورایزون اصلی خوانده قبل از Galaxy Nexus وارد شده است.

Whew. و کسانی که تنها آنهایی که من می توانید به یاد داشته باشید خرید با پول خودم. چیزهای بیشتری را دنبال کنید.

این یک سواری هیجان با بلیط که هزینه هزاران نفر و به مراتب بیشتر از نه, آن را فقط به ارزش گرفتن. HTC EVO 4G, اولین گوشی در یک وحشتناک شبکه جدید. رنگ من EVO 3D عینک تقریبا به همان سرعتی که به تازگی از آن stereoscopic 3D صفحه نمایش را. (به طور جدی هر کسی که به تماشای هر چیزی غیر از The Green Hornet که چشم آبیاری چیز؟) Galaxy Nexus و HTC Thunderbolt با هشت ساعت عمر باتری نزدیک به خراب من اعتماد در همه اشکال از فن آوری است. (آیا من به شما بگویم در مورد زمان یک HTC هرزه علنا عذرخواهی برای انتشار است که عمل شنیع?)

تبلیغات

این همه آغاز شد در سال 2013 زمانی که Verizon عرضه آن DROID RAZR صف سه نفر از گوشی های هوشمند آندروید است که نمی وعده همان سگ و اسب نشان می دهد که هر کس دیگری بود. آن را نمی, ورزشی, بزرگترین, بیشترین نمایش یک رویای عاشقانه با دوربین خود و یا بهترین بازی عملکرد. آنچه در آن بود شگفت انگیز بود, عمر باتری (به خصوص در مکس که می تواند برای دو روز بی سابقه برای بار) بزرگ نرم افزار کاملا بهینه سازی شده برای سخت افزار در داخل و یکی از آنتی ویروس های شاسی طرح های من تا به حال دیده می شود به تاریخ. من هنوز هم از دست ندهید که کربن-حمایت beaut.

اندیشه ضربه زدن به آن بلوغ فاز در اطراف این زمان بود که یک کمک بزرگ. قبل از آن پلت فرم در حال تکامل و رشد مثل عصبانی کردن گوگل به عنوان تولید کنندگان درهم به پول نقد در فن آوری برای حمایت از آن وارد شده فقط به عنوان سریع. این که آیا آن را شارژ استانداردهای بهتر صفحه نمایش واضح تر دوربین های دیجیتال و یا پیچیده تر برنامه ها و بازی های که نیاز به سخت افزار جدید به اجرا وجود دارد که زمانی وجود داشته و قابل قبول بهانه ای برای فن آوری پرخوری به خصوص با توجه به من در مورد نوشت: گوشی های هوشمند برای زندگی.

تکنولوژی آهسته

در جایی پایین خط است که تغییر کرده است. من نمی نیاز اضافی مگاپیکسلی در هر دوربین جدید. من می توانم زندگی بدون 4G رادیو که فقط کار می کرد در پنج شهر من هرگز مراجعه کنید. عملکرد سود از ثابت تکرار بر روی تلفن همراه پردازنده شروع به تولید کاهش می گرداند. رئیس در میان این دلایل ؟ پس از یک در حالی که برای هر گوشی های هوشمند شروع به نگاه و احساس همانو من برگزار شد کیف پول من را نازک کاغذ سبز گروگان در اعتراض.

تبلیغات

اما من پرت شدن. نکته این است که من دیگر احساس فشار به جدیدترین, بزرگترین besterest گوشی های هوشمند در جهان به عنوان طولانی به عنوان من تا به حال هنوز هم قادر به انجام همه چیز من نیاز.

حتی در حال حاضر مسائل مانند 3D لمسی و Animojis سرد هستند اما در نهایت اضافه نمی کند خیلی ارزش به گوشی های هوشمند تجربه ای که پرداخت 1000 $برای آیفون X عاقلانه به نظر می رسید. (DAT AMOLED تو!) کهکشان برابر یک ایده رمان که به من اعتبار سامسونگ برای ساخت گوشی های هوشمند طراحی بزرگ دوباره™, اما شما باید به فضولی که $2,000 از من سرد دست مرده قبل از پرداخت کنم که بسیار برای جلال توییتر دستگاه با یک دوربین متصل شده است.

تبلیغات

تا جایی که من امروز ؟ من که آیفون X به برادر من و مورد استفاده خود را به روز رسانی برای کهکشان S9+ در سال 2018 است. آن را در صدر در بازی گوشی های هوشمند و حتی امروز من مجبور به حرکت به بالا کاملا رتبهدهی نشده است.

صفحه نمایش خوب و بزرگ نیست و هیچ احمق شکاف برش به آن است. من دو دوربین عقب مناسب برای پرتره و حالت عکس. من هم USB-C w/ سامسونگ تطبیقی شارژ سریع تکنولوژی شارژ بی سیم, سامسونگ پرداخت برای پرداخت های تلفن همراه در نزدیک به هر یک ترمینال کارت اعتباری. زوج با 6GB رم های quad-core Snapdragon 845 چیپ داخل باقی می ماند overkill برای صاف و نرم افزار و بازی, و من تا به حال یک مشکل در حال اجرا حتی خواستار ترین عناوین نشده است. من نه باد بالا خاموش معیار دیگر اما چه کسی مراقبت کنید ؟ کسانی که همه چیز در حال تقلب به هر حال.

تبلیغات

آنچه در مورد نرم افزار ؟ من هنوز در گیر اندروید 9 چون من نقل مکان کرد و آن را از AT&T به گوگل Fi اما من همیشه می تواند قرض گرفتن شخص دیگری سیم کارت برای دریافت آندروید 10. من فقط احساس نیست نیاز به عجله به دلیل Android 9 می تواند انجام دهد 90% از چیزهایی آندروید 10 می با تشکر از گوگل برنامه های مبتنی بر رویکرد به ویژگی های به روز رسانی.

من از دست رفته برخی از چیزهای جدید? نوع … نه واقعا ؟ تیره حالت به مدت طولانی برگزار اقامت دائم در لیست آرزوی همگان است اما سامسونگ یک رابط کاربر 1.0—یکی که با حمل اندروید 9—در حال حاضر می کند که. ایضا برای حرکات. سریع تر به روز رسانی های امنیتی خوب می خواهد اما من نه تاکید. Smart پاسخ مفید هستند اما توسعه دهندگان شده اند قادر به اجرای این برنامه در سطح واقعا برای برخی از زمان. و اگر شما به اندازه کافی سخت نگاه, شما می توانید تکرار ترین ویژگی های نرم افزار از Google Play.

آن را حتی ساده تر اگر شما یک کاربر آی فون. مگر اینکه شما می خواهید یک سخت افزار جدید وابسته از ویژگی های شما می تواند سه سال بدون ارتقا و هنوز هم احساس می کنم مطالب.

تبلیغات

من آن را بنابراین شما می توانید!

Cheesy infomercial grin and all.

قشنگ infomercial پوزخند و تمام.
عکس: Quentyn Kennemer

من دیگر روی ضربه ارتقاء قطار. چه ترفند ؟ من نظرسنجی خودم زمانی که پول سوختن یک سوراخ در کیف پول من. بیایید کمی بازی “ماجراجویی خود را انتخاب کنید” بازی! (Pro-نکته: این کار را برای هر چیزی که شما خرید!)

تبلیغات
  • آیا من واقعا نیاز به این مورد ؟
  • آیا من به آن نیاز دارید … در حال حاضر ؟ آن پر کردن یک نیاز خاص من امروز ؟

اگر شما تا به حال به تفکر برای پاسخ به این دو سوال اول شما به احتمال زیاد به آن نیاز نیست و شما آزاد هستید به حرکت به پاراگراف بعدی. اگر شما با این حال:

تبلیغات
  • اگر من می توانم آن را بخرم ارزان تر ؟
  • می توانم پیدا کردن یک جایگزین ارزان تر?
  • می تواند به دور من با یکی ؟

با خودتان صادق باشید ، برخی از شما فقط نمی تواند ایستاده به تواند بدون از جدیدترین و این که خوب نتیجه برای اولین بار واقعا حفاری های عمیق به خود استفاده عادات و یک بحث داخلی در مورد اینکه آیا این ارتقا را ارائه مزایای قابل توجهی است.

تبلیغات

پس من درمانمن راحت بیش از توصیه شما اتمام مرمت flagships به جای رفتن با ارزان ظروف سرباز یا مسافر آنها فروختن در خرده فروشی. همان سال 200 دلار تلفن برای تلفن های موبایل آشکار قاتل اما بسیاری تنها به سختی ضرب و شتم مادر بزرگ, پیر مکینتاش بر روی کاغذ. به جای آن قرار داده است که 200 دلار نسبت به مرمت Galaxy S9+ (و یا هر گونه دیگر مناسب و معقول شاخص در دو سال گذشته) و به مقدار بیشتر خود را با دلار.

من درک می کنم من یک پرت با من قبلی عادات خرید (منt فقط می خواهم که برای گوشی من قسم می خورم!) و مردم تمایل به ارتقا در اکثر یک بار در سال در حال حاضر. حتی به نظر می رسد که بیش از حد و مکرر برای سرعت تکنولوژی حرکت می کند این روزها. آن را خیلی بیشتر تکرار شونده از نوآورانه در حال حاضر و کوچک پیشرفت ما در هر سال احساس می کند به طور فزاینده دشوار به ریخت و پاش. سعی کنید به کشش که کودک یک سال دیگر یا دو و جیب پول اضافی برای آنچه واقعا مهم در زندگی.

تبلیغات

P. S.: پشت بازار است hooking موجودی خوانندگان با یک کد منحصر به فرد تبلیغی به 10 $کردن هزینه مرمت Samsung Galaxy S9+(با شروع در $300 پست-تخفیف)شما می دانید فقط در صورتی که Obamaphone از مال شما است و در نهایت در آخرین آن. فقط با استفاده از کد های تبلیغاتی LOVE9PLUS در پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>