دو طوفان گرمسیری می تواند ریزش زمین در ایالات متحده در این آخر هفته


هوا صحنه هایی از آخر این هفته: طوفان مایکل آن را به عنوان نزدیک جزایر هاوایی در روز یکشنبه در سمت چپ گرمسیری طوفان هانا آن را به عنوان نزدیک تگزاس در روز شنبه ،
Gif: Earth Wind نقشه

فقط زمانی که آن را احساس می کند مانند 2020 نمی تواند 2020 هر سخت تر از همه چیز به نحوی بدتر. آخرین نمونه از این سال هیچ لرز چشم انداز دو طوفان گرمسیری ساخت ریزش زمین در آمریکا یک بار در این هفته البته 3,700 مایل از هم جدا.

تبلیغات

ملی طوفان مرکز آن دست کامل در حال حاضر با یک طوفان گرمسیری و افسردگی در اقیانوس اطلس و طوفان در اقیانوس آرام. افسردگی که به زودی باید فرم را به طوفان گرمسیری هانا اولین “H” طوفان در ضبط. این انتظار به beeline برای تگزاس ساحل این آخر هفته. در ضمن طوفان داگلاس در اقیانوس آرام است که پیش بینی ریزش زمین در هاوایی نیز در این آخر هفته. طوفان آهنگ برای هر دو طوفان تغییر می تواند در روزهای آینده زیادی وجود دارد که نیاز به اتفاق می افتد برای پیش بینی دو آخر هفته ریزش زمین به حقیقت می پیوندند. اما آن را قطعا خواهد بود اتصالات داده می شود که چگونه عجیب و غریب 2020 طوفان فصل شده است در هر دو طرف از جهان است.

اقیانوس اطلس دیده است موجی از پیش فصل طوفان, یک رکورد اجرا از اوایل فصل فعالیتو اکثر bizarrely یک اولین landfalling طوفان گرمسیری در دریاچه سوپریور. جدید ترین رکورد تنظیم شده روز گذشته تنها, زمانی که طوفان گونزالو شد اولین “G” طوفان است. در حال حاضر با هانا در افق آن را در مورد به دست آوردن حتی عجیب و غریبتر. در حالی که طوفان نبوده است به نام هنوز, National Hurricane Center در حال حاضر صادر شده یک طوفان گرمسیری دیده بان برای اکثریت تگزاس ساحل خلیج فارس. ریزش زمین در حال حاضر پیش بینی برای مدتی در شنبه اواخر صبح یا اوایل بعد از ظهر با به احتمال زیاد نقطه کمی در شمال کورپس کریستی با باد حدود 50 مایل در ساعت.

تبلیغات

پس از آن وجود دارد اقیانوسیه طرف معادله است که ساکت تر از حد نرمال است. داگلاس اولین طوفان فصل وجود دارد مارک یکی از آخرین اولین طوفان ثبت شده برای حوضه. اما آن را برای زمان از دست رفته توسط تحت سریع تشدید به عمده دسته 3 طوفان با سرعت 120 مایل در ساعت است. این هوا به بوسیله اسباب گردنده جلو رفتن به سمت هاوایی که در آن می تواند ریزش زمین در روز یکشنبه در حالی که هانا را هنوز هم چرخش بیش از تگزاس.

Landfalling طوفان به خصوص طوفان نادر در هاوایی است. این جزایر در مقایسه با هدف های کوچک در مقایسه با گفتن تگزاس. قوی ارتفاعات کوه از جمله حدود 14000 پا نشست مانوالواهمچنین تمایل به طوفان تکه تکه از هم جدا. آخرین طوفان به اعتصاب هاوایی آمد و در سال 1992 هنگامی که طوفان Iniki محصل در کائوآئی خراب تیراندازی برای پارک ژوراسیک و نابود جزیره است. در سال های پس از سلیمان تا به حال براش با طوفان. اخیرا طوفان لین موفق به موضوع جزایر بدون ریزش زمین ساخت (از لحاظ فنی چشم به ساحل می آیند که) اما هنوز هم ریخته سابقه و رکورد بارش باران در این جزیره بزرگ در سال 2018 است.

طوفان گرمسیری اولیویا آخرین طوفان به ریزش زمین در جزیره های زنجیره ای. این آمار در ماه اکتبر 2018 مدت کوتاهی پس از خط خراشیده جزایر. در عجیب و غریب, پیچ و تاب, طوفان فلورانس آمار کرلینس دو روز بعد هر چند اولیویا بود و رفته از هاوایی ، هنوز هم شاید 2020 نیست خیلی عجیب و غریب بعد از همه. فقط یک کاملا عادی, خوب, سال, واقعا.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net