توییتر جدید DM قابلیت قرار می دهد یک جعبه چت در مرورگر

توییتر ممکن است نگاه متفاوت دفعه بعد که شما بازدید وب سایت خود را بر روی یک کامپیوتر. شبکه های اجتماعی آغاز شده نورد از منوی view مستقیم پیام جعبه که نشسته در سمت راست بالای جدول زمانی خود را شبیه به Facebook یا LinkedIn است. این باعث می شود برقراری ارتباط از طریق توییتر DMs احساس بیشتر شبیه به تایپ یک پیام فوری چت باکس و حذف نیاز به پرش به عقب و جلو بین جدول زمانی خود را و مکالمات خصوصی خود.

بر اساس یک گزارش قبلی توسط جین Manchun وانگ که شناخته شده برای excavating برنامه به دنبال ویژگی های مخفی توییتر شده است آزمایش این ویژگی از ماه آوریل حداقل. در حال حاضر جعبه های چت است که ساخت راه خود را به همه کاربران و شما خواهید دید آن را در پایین سمت راست از روی صفحه نمایش خود را بر روی دسکتاپ نسخه از پلت فرم. که گفت: شما هنوز هم می توانید مکالمات خود را در DM رابط هنگامی که شما حرکت به پیام tab.

توییتر تا به حال یک روز پر مشغله است. در علاوه بر این به نورد این ویژگی آن را نیز تا به حال برای مقابله با کلاهبرداران در نظر گرفتن بیش از یک تعداد بالا مشخصات حساب توییتر برای گول زدن مردم به آنها ارسال بیت کوین. تحت تاثیر قرار کاربران شامل اپل, باراک اوباما, Elon Musk و Kanye West باعث آن را به طور موقت محدود کردن کاربران تایید شده فعالیت های. بعد آن را با صدور بیانیه ای این ادعا که هک شد یک نتیجه از یک هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی است که هدف آن کارکنان که دسترسی به سیستم های داخلی.

در این مقاله: توییتر DM مستقیم, پیام, صندوق, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>