توییتر اولین واقعیت-بررسی تهمت بود gutless یکی

روز سه شنبه بعد از ظهر توییتر چیزی جدید: آن واقعیت-بررسی رئيس جمهور. افزود: شرکت “حقایق” لینک کلیک کنید برای دو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها که ادعا پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به گسترده تقلب در انتخابات. این لینک ها منجر به یک صفحه است که به تشریح چگونگی وجود دارد هیچ مدرکی برای این ادعا همراه با منابع از رسانه ها مانند سی ان ان و واشنگتن پست. در حالی که این به نظر می رسد مانند یک خوش آمدید, حرکت در راه توییتر با نزدیک شدن به آن بسیار بی دندان است که این پتانسیل backfiring.

برای یک label تنها به نظر می رسد در حدود دو ساعت پس از اولیه توییتهایی. که در آن نقطه آنها بوده و آنها را بازتوییت کرد بیش از 20 ، 000 بار و پیام در حال گسترش دور و گسترده. یک واقعیت-چک کردن برچسب به نظر می رسد که چند ساعت پس از این واقعیت به مراتب بیشتر کاهش تاثیر است.

علاوه بر این هیچ چیزی در مورد این واقعیت-چک کردن برچسب است که ادعا می کند جیر اشتباه بود و یا شامل اطلاعات غلط. آن را به سادگی گفت: “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای” که به راحتی می تواند صدا مانند آن را فقط یک لینک به اطلاعات بیشتر در مورد چه تهمت بود به tweeting در مورد. در یک نگاه آن را می توان به عنوان یک لینک اعتبار ادعای خود به جای ابراز مخالفت با آنها. آن را به مراتب بهتر خواهد بود اگر صدای جیر جیر پنهان شد به طور کامل شبیه به توییتر خود نمونه ای از برچسب زدن به چنین گمراه کننده محتوا.

Trump tweet

توییتر

بیشتر وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه قوانین روشن در توییتر چگونه است استفاده از این پرچم. اگر صدای جیر جیر در مورد تقلب در انتخابات بود واقعیت-بررسی پس مطمئنا هر و همه اطلاعات غلط از رئیس جمهور باید واقعیت-بررسی بیش از حد. که شامل الکی تئوری توطئه ادعا می کند در مورد MSNBC میزبان جو Scarborough گفته بودن قاتل یا خود را قبل از ادعاهای دروغین که به این قرار است خواص معجزه آسا ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین. اگر توییتر صدق نمی کند همان دقیق واقعیت-بررسی استانداردهای به این اظهارات پس از آن شما می توانید استدلال می کنند آن را یادآوری میکند که این اظهارات درست است در نتیجه به طور بالقوه افزایش احتمال کسانی غلط توطئه ،

یکی از دلایل این واقعیت-بررسی بسیار تعجب آور است که برای یک زمان بسیار طولانی توییتر گرفته هر زمانی که رئیس جمهور گسترش اطلاعات غلط در آن پلت فرم (که رخ داده است چندین بار). هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی به غلط ادعا می کنند که دولت اوباما wiretapped برج ترامپ توییتر هیچ چیز نیست. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت که او “هرگز گفت: روسیه نه دخالت در انتخابات” هنگامی که او در واقع می گویند تا توییتر هیچ چیز نیست.

دلیل روشنی برای اجازه دادن به تهمت و دیگر سیاستمداران فوران دروغ نامحدود بود و به حفظ موضع بی طرفی این ادعا که چنین توییتهایی شد و در آن “منافع عمومی” و این که آنها در نظر گرفته شد “قابل انتشار” به اندازه کافی باقی می ماند تا با وجود پتانسیل آسیب برساند. که تا کنون اعمال شده نه تنها دروغ بلکه التهابی سخنان که در غیر این صورت نقض خود شرکت از نظر خدمات.

Twitter's own example for how it would label misinformation. It did not do so for the President's election fraud tweet.
توییتر خود مثال برای چگونه آن را برچسب coronavirus اطلاعات غلط. رئیس جمهور دروغین تقلب در انتخابات جیر بود و نه اصولى.
توییتر

به تازگی این شرکت به نظر می رسد به تغییر از قلب است. سال گذشته برای مثال در آن گفت: از آن خواهد بود با اضافه کردن برچسب به توییت از چهره های عمومی است که نقض آن قوانین است. همچنین اضافه شده یک “دستکاری رسانه ها” تگ برای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ یک فریب آمیزی ویرایش تصویری از رقیب سیاسی جو بایدن. در طول همه گیر توییتر ظاهرا سخت تر از این قوانین بیشتر با بیان این امر سرکوب coronavirus مربوط به مضر و ادعاهای دروغین. و حتی آن را حذف توییت از رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro و رئیس جمهوری ونزوئلا با رهبر گمراه کننده برای ادعا در مورد اجتماعی فاصله و درمان.

در این زمینه واقعیت-چک مغلوب ساختن پیشی جستن جیر ممکن است به نظر می رسد مانند یک مثبت گام بعدی. وقتی پرسیده شد که چرا این توییت شد برچسب توییتر سخنگوی پاسخ داد: “توییت به طور بالقوه حاوی اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری فرآیندهای شده اند و برچسب به ارائه اضافی بافت اطراف پست الکترونیکی-در برگه های رای. این تصمیم در راستای رویکرد ما به اشتراک گذاشته شده در اوایل این ماه.” دومی در رابطه با توییتر به روز رسانی که در آن به بیان آن می توان تهاجمی تر در برچسب زدن نادرست و گمراه کننده محتوا.

اما این تهمت واقعیت-بررسی کاملا به اندازه کافی. توییتر تا به حال سابقه طولانی متناقض اجرای قوانین آن و به نظر می رسد که همان می رود در اینجا به عنوان به خوبی. در حالی که آن را ستوده است که این شرکت در نهایت مایل به واقعیت-بررسی رئيس جمهور مراحل آن گرفته شده است در اینجا به نظر می رسد مانند ضعیف ترین راه ممکن برای انجام این کار است. آن را تقریبا به عنوان اگر شرکت در حال انجام است این فقط برای دلجویی از naysayers با انگشتان عبور پشت در پشت آن است که آن را نمی خواهد بیش از حد خرید اینترنتی از اقدامات آن است.

البته با وجود چنین پیش پا افتاده زبان رئیس جمهور به زودی در زمان umbrage که خود را صدای جیر جیر بود واقعیت-بررسی و پس از آن ادعا کرد که توییتر بود و خفقان خود را “آزادی بیان است.” به نظر می رسد که مهم نیست که چگونه خنثی توییتر زبان است که آن را هنوز هم خواهد بود متهم به طرفداری. در این مرحله شرکت نیز ممکن است تماس بیل با بیل کندن و دروغ و دروغ.

در این مقاله: توییتر, تهمت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im