توییتر را مسدود لینک ترویج گفتار نفرت و خشونت

The Twitter App loads on an iPhone in this illustration photograph taken in Los Angeles, California, U.S., July 22, 2019. REUTERS/Mike Blake
مایک بلیک / ایسنا

توییتر در حال بسته شدن راه گریز در قوانین خود را به آن را سخت تر برای کاربران برای گسترش نفرت گفتار و محتوای خشونت آمیز. این شرکت به روز رسانی سیاست های خود را به بان کی مون لینک به محتوا است که به ترویج خشونت و نفرت انجام شده است.

توییتر در حال حاضر قوانین در محل محرومیت نفرت انگیز رفتار و خشونت در توییتهایی اما سیاست گسترش نمی کند به ارتباط با مطالب. بنابراین کاربران می توانند به طور موثر به دامن توییتر سیاست ها با لینک دادن به مطالب که در غیر این صورت شکستن این شرکت قوانین اگر آن نوشته شده بود به طور مستقیم.

با این سیاست جدید که می رود به اثر جولای 30, توییتر ممکن است مسدود کردن Url های خاص از بودن در آن پلت فرم و تعلیق حساب که غالبا به اشتراک گذاری این نوع از لینک ها. “هدف ما این است که برای جلوگیری از لینک ها در یک راه است که سازگار با چگونه ما حذف توییتهایی که نقض قوانین ما” شرکت نوشت: در بیانیه ای.

در این مقاله: توییتر, رسانه های اجتماعی, نفرت, سخنرانی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net