توییتر را یک الگوی رفتاری توییتی با مغلوب ساختن پیشی جستن برای نقض کپی رایت

توییتر کشیده است یک عکس به اشتراک گذاشته شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای نقض قوانین حق تکثیر. صدای جیر جیر که در زمان نوشتن دوست شد بیش از 300,000 مردم, ویژه, یک عکس گرفته شده توسط دامون زمستان پولیتزر-برنده جایزه عکاس نیویورک تایمز قطعه از 2015.

رئیس جمهور در حال تبدیل عکس به یک الگوی رفتاری توسط آن زمان که قطراتش عنوان: “در حقیقت آنها بعد از من آنها پس از شما. من فقط در راه است.” در حالی که اصل پرینت شده مجاز به اقامت تا توییتر به سانسور رسانه ها با یک overlayed خطا است که می خواند: “این تصویر حذف شده است در پاسخ به یک گزارش توسط مالک کپی رایت.”

هر Axios توییتر در زمان پایین تصویر پس از متوجه حذف ثبت شده توسط نیویورک تایمز. شکایت بررسی شد توسط دانشگاه هاروارد لومن پایگاه داده های شخص ثالث گروه تحقیقاتی توییتر متکی در پاسخ به متوقف و دست بردارد حروف.

این سومین بار است که توییتر به معلول یک صدای جیر جیر توسط رئیس جمهور بیش از مسائل مربوط به کپی رایت. ماه گذشته شبکه اجتماعی کشیده بود پایین doctored CNN video توییتی با مغلوب ساختن پیشی جستن. “ظالمانه جنگ با رئیس جمهور تهمت بودن برپا توسط Silicon Valley مافیا همچنان ادامه دارد. کل نقطه ای از این فیلم بود که نشان دهد که چگونه تصویری می توانید به راحتی دستکاری توسط رسانه ها و دیگران پس از برچسب زدن تصویری با عنوان “دستکاری’ comically تایید کل قضیه. شوخی در توییتر” تیم Murtaugh مدیر ارتباطات برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: در آن زمان.

چند هفته قبل از آن توییتر نیز در زمان پایین ویدئوها ارسال شده توسط دو نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتخاب مجدد کمپین پروفایل تیم تهمت و تهمت اتاق جنگ برای نقض کپی رایت.

ما رسیده ایم به نیویورک تایمز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و توییتر برای کسب اطلاعات بیشتر و ما را به روز رسانی داستان وقتی ما به عقب.

در طول هفته گذشته سیستم عامل آنلاین کاهش یافته چکش در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. دو روز پیش ق گسترده ای را در یک سخنرانی نفرت پاکسازی ممنوع بزرگترین pro-مغلوب ساختن پیشی جستن جامعه در آن شبکه اجتماعی است. در همان روز حرکت یا کشش ناگهانی همچنین اعلام کرد آن را به طور موقت ممنوع رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کانال. علاوه بر این Facebook گفت: آن را شروع ضعیف “نفرت” محتوا مهم نیست که چقدر مهم است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de