توییتر می بیند رکورد افزایش در تعداد کاربر

August 10, 2019 San Francisco / CA / USA - Twitter headquarters in downtown San Francisco
آندره Stanescu via Getty Images

در مارس 9, توییتر, مدیر عامل شرکت جک دورسی زده مقابله با فعال سرمایه گذاران اطمینان حاصل کرد که او را به نگه داشتن شغل خود را اگر توییتر کاربر پایه رشد 20 درصد در سراسر سال 2020 است. برخی از بازگشت-از-پاکت ریاضی ما در آن زمان گفت که دورسی خواهد بود نشسته خیلی اگر توییتر (monetizable) کاربران روزانه رشد به حدود 182 میلیون. امروز به عنوان توییتر منتشر شده آن در سه ماهه دوم سال آمار و ارقام که شماره افتاده از 166 میلیون دلار در مارس به 186 میلیون دلار در حال حاضر است. که یک رکورد 34 درصد جهش نسبت به سال گذشته این ارقام به این معنی است که دورسی است (به احتمال زیاد) نشسته خیلی در حال حاضر.

بسیاری از این گذاشته شده است در پای COVID-19 که loomed طولانی بیش از چشم انداز رسانه های اجتماعی پس از همه گیر آغاز شد. تعداد کاربر باید رسید در سراسر اینترنت به عنوان مردم به دنبال راه هایی برای اتصال در حالی که گیر داخل خانه تحت مستند. اما با مستندات کاهش اقتصاد بسیاری از کسب و کار به طور چشمگیری کاهش بودجه تبلیغاتی خود را. شرکت هایی مانند توییتر وابسته به آگهی و بنابراین احساس تنگنا مورد حق در حال حاضر به خصوص با اولیه دوباره باز سیگنالینگ حتی شدیدتر موج دوم.

امروز در توییتر اعلام کرده است که در آن شاهد درآمد $683 میلیون و 19 درصد سقوط نسبت به سال گذشته با هزینه های در حال افزایش به $807 میلیون. سه ماهه گذشته این رکود در آگهی بازار در کنار افزایش هزینه بدان معنی است که توییتر از دست داد 7 میلیون دلار اما امروز این شرکت ارسال یک دست دادن $124 میلیون. این بدان معنی است که برای همه خبر خوب در مورد کاربر رشد توییتر کاهش یافته است سخت تر به قرمز که نمی تسکین بیش از حد بسیاری از angsty مالی-انواع که به دنبال شرکت برای ایجاد برخی از پول نقد واقعی.

COVID است که البته تنها یک عامل در توییتر بدبخت فصل پس از شرکت بالاترین-مشخصات حساب های عبور توسط هکرها. این احتمال وجود دارد که کسانی که در گرفتن توجه کاربران هستند دوباره رابطه خود را به توییتر در شرایط. و هنگامی که شما از دست دادن ستارههای شما می تواند از دست دادن تمام مردمی که در توییتر به نگه داشتن چشم بر روی ’em. به عنوان بخشی از نتایج توییتر می گوید که آن را “متعهد به بدست آوردن اعتماد” از سهامداران آن خواهد بود و “شفاف” در صحبت کردن در مورد چگونه آن را رفع مسئله به عنوان آن را همچنان به انتخاب کنید تا قطعات.

توییتر می گوید که این کار هم به بهبود زیرساخت ها و کیفیت مکالمه با حذف هرزنامه و برنامه های مخرب حساب. آن را می گوید که از آن حذف شده است 15,000 گمراه کننده توییتهایی و به چالش کشیده 4.5 میلیون حساب و همچنین جلوگیری از حدود 68 میلیون “unannotated برداشت” در آن زمان. که ما را به عنوان یک تعبیری است که برای گمراه توییتهایی شده اند دیده می شود حدود 68 میلیون بار تا به حال این شرکت شده است به دنبال به مهر ،

در این مقاله: توییتر 2020, Q2, 2020 Q2, COVID-19, mDAU, توییتر, هک, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>