توییتر می گوید حمله هدفمند 130 حساب در روز شنبه را نقض

A 3D-printed Twitter logo is seen through broken glass, in this picture illustration taken February 8, 2016. Twitter shed 5.4 percent to hit a new record low of $14.87 after reports over the weekend that the company was planning to change how it display tweets. REUTERS/Dado Ruvic/Illustration
Dado Ruvic / ایسنا

جزئیات به آرامی بیرون آمدن از توییتر در اطراف نگران حمله روز چهارشنبه که اجازه هکرها به صدای جیر جیر یک بیت کوین دادن پیام از مشخصات بالا حساب. امشب این شرکت نشان داد که بر اساس آن بررسی تا کنون “به اعتقاد ما حدود 130 حساب بودند هدف حمله مهاجمان در برخی از راه به عنوان بخشی از این حادثه. برای یک زیر مجموعه کوچک از این حساب مهاجمان قادر به دست آوردن کنترل حساب و سپس ارسال توییت از این حساب.”

یک سوال عمده در سراسر بوده است که آیا هکرها تا به حال دسترسی به DMs به حساب ما می دانیم که آنها به خطر بیافتد (Elon Musk, بیل گیتس, وارن بافت, باراک اوباما, جو بایدن و دیگران) و یا برای آنهایی که ما در مورد نمی دانم. گزارش ها نشان می دهد هر کس دسترسی به داخلی آن ابزار آماده شد برای استفاده از آنها روز قبل از حملات آغاز شده و که آنها می خواهم به استفاده از آنها را بیش از سایر حساب های قبل از دادن پیام های ظهور.

توییتر خطاب که اما جواب نداد آن گفت: “ما در حال ادامه برای ارزیابی اینکه آیا غیر-اطلاعات عمومی مربوط به این حساب به خطر بیافتد و ارائه خواهد شد به روز رسانی اگر ما مشخص است که رخ داده است.” همچنین در حالی که کاربران می توانند با تنظیم مجدد کلمه عبور خود را دوباره در زمان حاضر صادرات توییتر خود را داده است که هنوز هم غیر فعال است. ما به شما اجازه می دانم که اگر هر گونه به روز رسانی آمده از توییتر و یا اف بی آی است.

در این مقاله: توییتر نقض داده ها, هکر, bitcoin, تحقیقات, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>