توییتر می گوید حمله دریافت اطلاعات حساب که شامل پیام های مستقیم از برخی از در هک

Twitter has revealed that the hackers who targeted 130 accounts in an attack this week downloaded data, which includes direct messages, from eight of the targeted accounts.

توییتر نشان داد که هکرها که هدف 130 حساب در یک حمله در این هفته دریافت داده ها که شامل پیام های مستقیم از هشت هدف حساب.
عکس: لئون نیل (گتی ایماژ)

تبلیغات

توییتر منتشر کرده است جزئیات جدید در مورد هک شنیده دور دنیا در این هفته که ظاهرا یک کلاهبرداری عظیم است که با هدف به دست آوردن کاربران به ارسال بیت کوین به صورت تصادفی cryptocurrency کیف پول. آن انجام شد با هدف قرار دادن برخی از بالاترین مشخصات حساب در شبکه های رسانه های اجتماعی, از جمله کسانی که متعلق به Elon Musk, جف بزوس, Kanye West, جو بایدن و باراک اوباما. علاوه بر درخواست برای بیت کوین توییتر نشان داده است که این حمله نیز موفق به دانلود اطلاعات حساب, که شامل پیام های مستقیم تا هشت از 130 حساب هدفمند.

تبلیغات

این به این معنا نیست که ما به طور ناگهانی دیدن هر یک از مشک و یا هر یک از دیگر مشخصات بالا عامیانه هدفمند مستقیم پیام های پاپ آپ آنلاین به عنوان یک نتیجه از این هک. این تایید حساب که نمی شد در میان هشت شناسایی شده توسط این شرکت است.

“تا هشت از حساب توییتر درگیر حمله در زمان مرحله اضافی از دانلود حساب اطلاعات از طریق ‘توییتر خود اطلاعات“ابزار” توییتر گفت: در اواخر شب پست وبلاگ در روز جمعه. “این یک ابزار است که به معنای ارائه یک صاحب حساب با خلاصه ای از حساب توییتر خود اطلاعات و فعالیت است. ما در حال رسیدن به طور مستقیم به هر صاحب حساب که در آن ما می دانیم که این درست باشد. هیچ یک از هشت بودند تایید حساب.”

این شرکت همچنین نشان داد که برای 45 از 130 حساب هدفمند مهاجمان قادر به شروع یک تنظیم مجدد رمز عبور, ورود به حساب و ارسال توییت. توییتر معتقد است که این حمله همچنین ممکن است اقدام به فروش برخی از نام های کاربری.

با توجه به صفحه اختصاص داده شده به “توییتر خود اطلاعات“, این ابزار به کاربران می دهد یک “عکس فوری” از توییتر خود اطلاعات است. این شامل “مشخصات خود و اطلاعات خود را توییت خود را مستقیم پیام خود را در لحظه خود را رسانه ای (عکس و فیلم و فایل های Gif شما متصل به توییت پیام های مستقیم و یا لحظات) یک لیست از پیروان خود را از یک لیست از حساب های که شما در زیر آدرس خود را کتاب, لیست است که شما ایجاد کرده اید یک عضو و یا به دنبال علاقه و اطلاعات جمعيت شناختی که ما استنباط در مورد شما اطلاعات در مورد تبلیغات که شما دیده اید و یا درگیر با توییتر و بیشتر.”

تبلیغات

بله با وجود که بسیار طولانی لیست دقیق و اطلاعات خصوصی ما را فراموش نکنید ” ،”

در وبلاگ خود, توییتر مشغول به کار برای اطمینان بقیه کاربر آن پایه است که به درستی نگران بیش از پیامدهای این حمله در حال حاضر و در آینده است. این شرکت اعلام کرد که آن را اعتقاد بر این است که هکرها را نمی بینید اطلاعات خصوصی از “اکثریت قریب به اتفاق مردم است.”

تبلیغات

اما برای 130 حساب هدفمند توییتر گفت که در حالی که مهاجمان قادر به دیدن قبلی کلمه عبور حساب آنها قادر به نمایش اطلاعات شخصی از جمله ایمیل و شماره تلفن. علاوه بر این در مواردی که یک حساب کاربری در نظر گرفته شد توسط هکرها در توییتر گفت: “آنها ممکن است قادر به نمایش اطلاعات بیشتر.” آن مشخص نیست چه این اطلاعات ممکن است و گفت: پزشکی قانونی بررسی این موضوع شد ادامه دارد.

تبلیغات

علاوه بر ارائه اطلاعات جدید بر روی اطلاعات قابل دسترسی, توییتر فرار کردن اقدامات آن را گرفته بود تا کنون برای رسیدگی به این حادثه. پشت صحنه, این شرکت اظهار داشت که به آن منتقل شده بود به سرعت به قفل کردن و به دست آوردن مجدد کنترل از هک حساب و همچنین به عنوان امن و لغو دسترسی به سیستم های داخلی به منظور جلوگیری از هکرها از بیشتر شدن آن به سیستم ها و یا حساب های منحصر به فرد.

اقدامات دیگر شامل مسدود کردن بسیاری از کاربران از جمله برخی از کاربران تایید شده (آبی علامت مردمی) از به tweeting یا تغییر کلمه عبور خود را و قفل کردن حساب های که در آن یک رمز عبور بوده و به تازگی تغییر کرده است. توییتر گفته است که کار بر بازگرداندن دسترسی برای تمام کاربران که قفل شده شده بود از حساب های خود را در این آخر هفته و در هفته آینده.

تبلیغات

با اینحال این شرکت گفت: این امر محدود کردن جزئیات آن را در اقدامات خود برای رسیدگی به این حادثه در حال حاضر.

“ما عمدا محدود کردن جزئیات ما سهم ما بازسازی مراحل در این زمان برای محافظت از اثر خود را و بیشتر فراهم می کند جزئیات فنی که ممکن است در آینده” توییتر نوشت.

تبلیغات

به عنوان چگونه برای هک اتفاق افتاده توییتر گفت که معتقد است هکرها هدفمند کارکنان خود را با استفاده از مهندسی اجتماعیو یا با دستکاری کارکنان به انجام برخی اقدامات و افشای اطلاعات محرمانه است.

تبلیغات

به نیویورک تایمز گزارش می دهد که از آن صحبت به چهار نفر که شرکت کننده در توییتر هک. بر اساس مصاحبه این بار نتیجه میگیرد که این حمله انجام نمی شد توسط روسیه و یا پیچیده گروه از هکرها, بلکه یک گروه از افراد جوان است. یکی از آنها این است که ظاهرا یک جوان 19 ساله است که در خانه زندگی می کند با مادر او در جنوب انگلستان در حالی که دیگری است که ظاهرا در 20s خود و زندگی در سواحل غرب است.

این هک که تولید حدود 120 ، 000 $ ارزش از کمک های مالی به آدرس کیف پول که در توییتی از هدفمند حساب, است طبعا تنظیم کردن زنگ آلارم. اف بی آی در نیویورک دولت در بخش خدمات مالی در حال بررسی این حمله در وال استریت ژورنال.

تبلیغات

همانطور که اشاره شد توسط مجله, حمله, مثل این است که به ویژه هشدار دهنده با توجه به توییتر اهمیت به عنوان یک پلت فرم برای بحث سیاسی ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. Kara Swisher و اسکات گالووی شرکت میزبان از محوری پادکست همچنین خطر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه پلت فرم رسانه های اجتماعی است که خود را در راه اصلی برقراری ارتباط با جهان هک شدن. یک هکر می تواند به عنوان مثال بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن حساب و دروغ در مورد راه اندازی یک حمله در یک شهر است.

جالب اگر چه شاید من باید می گویند: “خدا را شکر” تهمت حساب نمی شد یکی از کسانی که هک شده این هفته است.

تبلیغات

توییتر می داند که این بدیهی است که خوب نیست. این شرکت می گوید این است که خجالت و تاسف است.

تبلیغات

“ما در حال آگاه از مسئولیت های ما به افرادی که با استفاده از خدمات ما و به جامعه به طور کلی” توییتر گفت. “ما خجالت ما نا امید شده و بیش از هر چیز پوزش می طلبیم. ما می دانیم که ما باید کار را به دست آوردن مجدد اعتماد خود را و ما را حمایت همه تلاش ها برای آوردن مجرمان به دست عدالت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>