توییتر می گوید 130 حساب های هدفمند در جمعه حماسه هک

توییتر منتشر کرده است اطلاعات بیشتر در مورد عمده هک آن رنج می برد در چهار شنبه 15 ژوئیه که منجر به تعداد زیادی از مشخصات بالا حساب tweeting یک پیام جعلی به عنوان بخشی از یک بیت کوین اومدی.

در چند توییت ارسال شده در پنج شنبه شب شرکت گفت که در حدود 130 حساب شده و هدفمند در نقض است که تصور می شده اند را فعال کنید پس از هکرها با فریب تعدادی از کارکنان توییتر را به دادن دسترسی به سایت های رسانه های اجتماعی سیستم های.

“بر اساس آنچه ما می دانیم در حال حاضر ما معتقدیم حدود 130 حساب بودند هدف حمله مهاجمان در برخی از راه به عنوان بخشی از حادثه” توییتر گفت. اما افزود که این حمله تنها قادر به صدای جیر جیر از یک “زیر مجموعه کوچک” از این حساب.

در یکی دیگر از صدای جیر جیر آن گفت: در آن مشغول به کار بود با تحت تاثیر قرار دارندگان حساب کنید اگر هر غیر دولتی داده شده بود به سرقت رفته توسط مجرمان.

در یکی دیگر از پست توییتر گفت: از آن نیز مصرف شده “مراحل تهاجمی” برای تامین امنیت سیستم های خود در حالی که به نظر می رسد به آنچه رخ داده و اضافه میکند: “ما هنوز در روند ارزیابی دراز مدت مراحل است که ممکن است ما را و به اشتراک گذاری جزئیات بیشتر به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

رئیس جمهور سابق باراک اوباما و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن در میان حساب های هک. مایکروسافت از بنیانگذاران بیل گیتس مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس سرگرم Kanye West و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار نیز هدف قرار داده بودند به عنوان تکنولوژی شرکت اپل و بارگذاری.

کلاهبرداری جعلی جیر که تشویق پیروان هر حساب کاربری برای ارسال پرداخت به یک کیف پول بیت کوینی. آن را تا به حال برخی از موفقیت به عنوان داده در Blockchain.com نشان داد که بیش از $115,000 از طریق 392 معاملات فرستاده شد به کیف پول بیت کوینی نوشته شده در پیام.

توییتر در حال حاضر به همکاری با FBI به تلاش برای پیگیری کردن عاملان آن پدید آمده در روز پنج شنبه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>