توییتر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست قوانین است. Facebook اجازه می دهد تا همان پست.

Facebook founder Mark Zuckerberg speaks at Georgetown University in a 'Conversation on Free Expression" in Washington, DC on October 17, 2019. (Photo by ANDREW CABALLERO-REYNOLDS / AFP) (Photo by ANDREW CABALLERO-REYNOLDS/AFP via Getty Images)
اندرو CABALLERO-رینولدز از طریق گتی ایماژ

اگر توییتر تصمیم به پنهان کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جیر جیر amped تا فشار در Facebook به انجام همان آن باعث نشده هر گونه اقدام قابل توجه از شبکه های اجتماعی است.

توییتر در بیانیه ای گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کلمات را دریافت برچسب “در راستای جلوگیری از دیگران از بودن الهام به ارتکاب اعمال خشونت آمیز.” همان صدای جیر جیر بود دوباره با برچسب زمانی که آن متعاقبا ارسال شده توسط رسمی کاخ سفید حساب توییتر.

اما کلمات نیست فقط به نظر می رسد در توییتر. به عنوان با دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی آن نیز عبور ارسال شده به مغلوب ساختن پیشی جستن Facebook و Instagram account. Facebook, گرچه گرفته است هر گونه اقدام در این پست نیز با وجود داشتن قوانین در برابر ستایش خشونت است.

که ممکن است به خصوص تعجب آور با توجه به این که Facebook همچنین تصمیم گرفتند به انجام هیچ چیز در مورد تهمت را در پست های قبلی در تقلب در انتخابات که توییتر واقعیت-بررسی برای بودن “به طور بالقوه گمراه کننده است.” Facebook نه واقعیت بررسی پست از سیاستمداران است.

که با وجود این واقعیت است که آن را شبیه قوانین منع نوشته های است که می تواند منجر به رای دهندگان سرکوب و سیاست در برابر ستایش خشونت است. اما این شرکت تا کنون تمایلی به اعمال این استاندارد به سیاستمداران به خصوص مغلوب ساختن پیشی جستن. به نظر نمی رسد این آخرین پست ها انجام داده اند بسیار به حرکت سوزن. Facebook نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

برای سال, Twitter و Facebook بودند و هر دو برای انتقاد از دادن نسبت ناروا مهار آزاد به محتوای پست که در غیر این صورت شکستن این شرکت قوانین به نام منافع عمومی. کلمات تهمت و دیگر سیاستمداران به فکر رفت و شد ارزش خبری دارند و در نتیجه معاف از همان سیاست هایی که ممکن است حکومت متوسط ترول.

اما در حالی که توییتر در حال حاضر نشان داده شده است تمایل به جای برخی از چک های رئیس جمهور کلمات Facebook است. همان کلماتی که توییتر با برچسب به نظر می رسد در Facebook و Instagram صفحات بدون هر گونه واقعیت-چک و یا برچسب های هشدار دهنده.

فقط یک روز زودتر زوکربرگ به نظر می رسد به انتقاد از توییتر تصمیم به واقعیت بررسی رئيس جمهور. “من به شدت اعتقاد دارند که Facebook نباید داور حقیقت از همه چیز است که مردم می گویند آنلاین,” او گفت:. “من فکر می کنم به طور کلی در شرکت های خصوصی و یا به خصوص پلت فرم این شرکت نباید در این موقعیت انجام آن است.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین تویت ها در حال حاضر یک مسئله متفاوت به طور کامل. به عنوان BuzzFeed خبرنگار رایان مک اشاره کرد صبح روز جمعه پنهان کردن یک پست به دلیل ترویج خشونت است و قطعا مسئله متفاوت از یک شرکت پخش “داور از حقیقت است.” در این مورد وجود ندارد حقایق در سوال: فقط یک شرکت را تفسیر رئیس جمهور کلمات.

و در حالی که توییتر تصمیم گرفتند به تفسیر این کلمات را به عنوان سیاست-شکستن و شایسته برخی از محدودیت Facebook را انتخاب کرده است برای گفتن و انجام هیچ چیز نیست.

در این مقاله: مارک زوکربرگ, اینترنت, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, رسانه های اجتماعی Facebook, Twitter, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>