توییتر پین آن July 15th, نقض بر روی تلفن نیزه فیشینگ حمله

The Twitter App loads on an iPhone in this illustration photograph taken in Los Angeles, California, U.S., July 22, 2019. REUTERS/Mike Blake
مایک بلیک / ایسنا

دو هفته پس از گسترده نقض دیدم هکرها بیش از برخی از برجسته ترین حساب در توییتر — از جمله باراک اوباما, Elon Musk, جو بایدن و بیل گیتس — شرکت منتشر کرده است جزئیات بیشتر در مورد چگونه از آن اتفاق افتاد. در حالی که تعداد زیادی از مردم از “OGUsers” بازار خاکستری فروم ارائه جزئیات بیشتر در مورد “کرک” که منبع دسترسی به داخلی ابزار و معلوم نیست که چگونه آنها آمد که دسترسی در وهله اول.

Joe Biden hacked tweet

توییتر

با توجه به توییتر پاسخ تلفن نیزه حمله فیشینگ است که هدف یک “تعداد کمی” از کارکنان که همه دسترسی به ابزارهای مدیریت است. این حمله پس از آن “استفاده از اعتبار خود را برای دسترسی به سیستم های داخلی ما و به دست آوردن اطلاعات در مورد فرآیندهای ما.” توییتر را تایید نمی کند یک گزارش که دسترسی آمد از پیدا کردن باری برای مدیریت ابزار در یک شل کانال, اما این کاملا قانونی است که از هر دو و نه آن ارائه هر گونه وضوح در مورد که ممکن است در پشت حمله اولیه.

توییتر نیز منتشر شد جزئیات بیشتر در مورد آنچه که حمله انجام داد که با دسترسی به هدف قرار دادن 130 حساب tweeting از 45 دسترسی به DM صندوق 36 و کپی کردن اطلاعات حساب از 7.

در این مقاله: توییتر, توییتر, هک, نقض داده ها, فیشینگ, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>