توییتر در حال حاضر به شما اجازه می دهد برنامه توییت از طریق وب سایت خود را برنامه. در اینجا چگونه آن را انجام

گاهی اوقات شما ممکن است یک ایده عالی برای یک صدای جیر جیر اما نمی خواهید به ارسال آن را مستقیما به دور است. در حالی که یک دسته از ابزار های شخص ثالث در حال حاضر ارائه پرینت برنامه ریزی توییتر خود را به تازگی راه اندازی این ویژگی برای آن برنامه وب است.

ما برای اولین بار شنیده ام که توییتر شد تست صدای جیر جیر برنامه ریزی در ماه نوامبر سال 2019 و در روز پنج شنبه این شرکت اعلام کرد که نورد ویژگی به یک و تمام.

آن را آسان به انجام است. فقط شیر خود را صدای جیر جیر و سپس با کلیک بر روی آیکون تقویم در زیر متن خود را در پایین پنجره نوشتن.

انتخاب کنید و سپس تاریخ و زمان هنگامی که شما می خواهید به صدای جیر جیر به نظر می رسد (نکته: توجه ویژه به منطقه زمان). در نهایت با کلیک بر روی “تایید” را فشار دهید و شما تمام مجموعه.

برنامه ریزی توییتهایی می تواند مفید باشد برای طیف وسیعی از دلایل. شما ممکن است یک سراسیمگی از افکار است که شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن با پیروان خود را, اما شما ممکن است تمایلی به آنها را بمباران و در زمان کوتاه. و یا شما ممکن است می خواهید به صدای جیر جیر چیزی را همزمان با یک رویداد خارجی و یا اعلام, اما ممکن است قادر به انجام آن را در زمان. همچنین برخی از مردم در توییتر جامعه با استفاده از ابزار برای یادگیری در مورد زمانی که توییت های خود را دریافت بیشترین نامزدی بنابراین یک برنامه ریزی از ویژگی های می تواند در مفید آمده است در اینجا بیش از حد (به خصوص اگر آن را نشان می دهد شما باید ارسال در 3 صبح).

صرفه جویی برای بعد

یکی دیگر از ویژگی های جدید است که کاهش یافته و در روز پنج شنبه است که توانایی برای ذخیره یک پیش نویس از یک صدای جیر جیر با استفاده از توییتر وب برنامه.

به عنوان ویدیو زیر نشان می دهد برای صرفه جویی در پیش نویس در توییتر وب سایت نرم افزار به سادگی با کلیک بر روی “x” در گوشه سمت چپ بالای پنجره آهنگسازی و آمار “ذخیره کنید.” هنگامی که شما می خواهید به بازگشت به آن باز پنجره نوشتن و رفتن به “فرستاده نشده توییتهایی” که در آن شما پیدا کردن آن را برای شما در انتظار.

اما توجه داشته باشید — در حال حاضر حداقل پیش نویس های ذخیره شده در web app نمی خواهد همگام سازی با نرم افزار تلفن همراه و بالعکس.

در اخیر دیگر به روز رسانی توییتر گفت: آن شروع به رول کردن یک ویژگی است که اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید که می تواند پاسخ به توییت های خود را دادن به شما کنترل بیشتری بر است که می تواند کمک به یک مکالمه است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>