توییتر اجازه می دهد تا کاربران iOS ضبط صدای خود را برای توییتهایی

توییتر در حال آزمایش جدید iOS از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما را به صدای جیر جیر با صدای خود را.

از ویژگی های جدید در دسترس است برای برخی از کاربران iOS با شروع چهارشنبه و اجازه می دهد تا شما را به نوشتن یک صدای جیر جیر تا 140 ثانیه از صدا با استفاده از صدای خود را. مردم قادر خواهد بود به کلیک کنید و گوش دادن به صدای خود را صدای جیر جیر.

“بسیاری وجود دارد که می توان در سمت چپ ناگفته یا uninterpreted با استفاده از متن, بنابراین ما امیدواریم که صدای Tweeting خواهد شد ایجاد یک تجربه انسانی برای شنوندگان و سرایان به طور یکسان” توییتر گفت: در آن پست وبلاگ اعلام ویژگی های.

تمام کاربران سیستم عامل iOS برای دسترسی به این ویژگی در هفته های آینده توییتر گفت. دیجیتال گرایش های رسیده به توییتر برای پیدا کردن زمانی که کاربران آندروید را دریافت کنید از ویژگی های. ما خواهد شد به روز رسانی این داستان زمانی که ما گوش به عقب.

چگونه به استفاده از صدای توییتهایی

  • باز صدای جیر جیر آهنگساز و شما یک آیکون جدید در قسمت پایین سمت چپ که یک طول موج است.
  • شیر, طول موج و شما خواهید دید عکس پروفایل خود را با ضبط را فشار دهید در پایین.
  • ضربه بزنید و عکس خود را به ضبط صدای خود را.
  • ضربه بزنید دکمه انجام می شود برای پایان دادن به ضبط خود را و بازگشت به آهنگساز نمایش به صدای جیر جیر.
  • این ویژگی همچنین اجازه می دهد تا شما را به یک شروع جدید صدای جیر اگر زمان محدود خود را به اجرا به طور خودکار ایجاد یک صدای جیر جیر موضوع.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>