توییتر پنهان مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مینه سوتا برای 'ستایش خشونت'

توییتر می گوید آن را پنهان رئیس جمهور تهمت را صدای جیر جیر در مینه سوتا تظاهرات برای نقض آن "سیاست مورد تجلی

توسط DOSTEMANSALAM در 9 خرداد 1399

توییتر می گوید آن را پنهان رئیس جمهور تهمت را صدای جیر جیر در مینه سوتا تظاهرات برای نقض آن "سیاست مورد تجلیل از خشونت است." رسانه های اجتماعی شرکت با سیلی یک برچسب هشدار دهنده است که پنهان کردن صدای جیر جیر به طور پیش فرض کاربران' جدول زمانی و تنها زمانی که کسی شیپور خاموشی آن را به صورت دستی آنها قادر خواهید بود به آن را بخوانید.

"این صدای جیر جیر نقض سیاست های ما در مورد تجلیل از خشونت بر اساس زمینه های تاریخی از آخرین خط اتصال آن به خشونت و خطر آن می تواند الهام بخش اقدامات مشابه امروز" نوشت: توییتر رسمی ارتباطات رسیدگی در یک صدای جیر جیر.

Twitter hides Trump's tweet on Minnesota

در بعدی, صدای جیر جیر, توییتر استدلال آن را مصرف پایین مغلوب ساختن پیشی جستن موضوع کاملا "با توجه به ارتباط آن با جریان مسائل عمومی اهمیت است." "ما اقداماتی در راستای جلوگیری از دیگران از بودن الهام به ارتکاب اعمال خشونت آمیز" اضافه شده توییتر.

علاوه بر توییتر محدود است درگیری با صدای جیر جیر در سوال. در حالی که مردم قادر به پاسخ آن با نظر آنها نمی توانند مانند پاسخ و یا پاسخ آن را به طور مستقیم.

همچنین شایان ذکر توییتر است نه ضعیف هر دو موضوع توييتها. منافع عمومی را متوجه شد و به طور خاص صادر شده با توجه به آخرین خط از پیگیری جیر جیر که می گوید: "هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود." نظر به احتمال زیاد منابع نقل قول از سابق میامی رئیس پلیس والتر Headley که مسئول طول میامی 1967 مسابقه شورش و تحریک خشونت در جامعه آمریکا در آن زمان با عبارت: "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اتحاد صادر نشده یک نظر در توییتر تصمیم به پنهان کردن خود را صدای جیر جیر است.

در اوایل این هفته توییتر حقیقت-بررسی یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها برای اولین بار. تصمیم فرود آمد توییتر در آمار با رئیس جمهور که متهم آن را از تبدیل شدن به "یک ویرایشگر با یک دیدگاه" و دیروز امضا با عجله فرمان اجرایی است که انتظار می رود را رسانه های اجتماعی شرکت ها بیشتر در قبال محتوای میزبان آنها است.

در پاسخ توییتر به نام EO "ارتجاعی و سیاسی رویکرد به یک نقطه عطفی قانون است." "#Section230 محافظت آمریکایی نوآوری و آزادی بیان و آن را بیمه ارزش های دموکراتیک. تلاش به طور یک جانبه ارد آن را تهدیدی برای آینده آنلاین بیان و آزادی اینترنت" شرکت اضافه شده در یک صدای جیر جیر.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن