توییتر پنهان مغلوب ساختن پیشی جستن ‘تیراندازی’ جیر جیر بیش از ‘تجلیل از خشونت’

WASHINGTON, DC - MAY 28: U.S. President Donald Trump receives a briefing on the 2020 hurricane season in the Oval Office May 28, 2020 in Washington, DC. (Photo by Doug MIlls-Pool/Getty Images)
استخر via Getty Images

توییتر پنهان است یکی از دو تویت های اخیر از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت آن را “نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است.” صدای جیر جیر در سوال اشاره به تظاهرات در مینه سوتا بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس. در آن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ارسال در آمریکا گارد ملی و افزود: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” صدای جیر جیر در حال حاضر از نظر پنهان اما می توان با کلیک کردن بر روی “نمایش” را فشار دهید. تعامل نیز محدود معنی که کاربران می توانند پاسخ با نظر اما نمی تواند مانند پاسخ و یا پاسخ آن است.

توییتر تصمیم به جای “منافع عمومی توجه” بر روی صدای جیر جیر بود “ساخته شده توسط تیم در توییتر و مدیر عامل شرکت جک دورسی مطلع شد این طرح قبل از جیر نشاندار شده ایم” Ina Fried از Axios. در بعدی, صدای جیر جیر, توییتر گفت که “این صدای جیر جیر نقض سیاست های ما در مورد تجلیل از خشونت بر اساس زمینه های تاریخی از آخرین خط اتصال آن به خشونت و خطر آن می تواند الهام بخش اقدامات مشابه امروز است.”

توییتر با اشاره به این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن “غارت” نظر یک نقل قول از سابق میامی رئیس پلیس والتر Headley مسئول در میامی سال 1967 مسابقه شورش و شناخته شده برای خود را “متوقف کردن و frisk” تاکتیک. در طول شورش او با استفاده از همین عبارت: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” او نیز گفت: “ما مهم نیست که متهم به خشونت پلیس. آنها چیزی دیده نمی رتبهدهی نشده است.”

به عنوان کریس Geidner از عدالت مشارکتی اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن جیر نیز به نظر می رسد نادرست است. مینه سوتا گارد ملی توییتی که آن را در حال حاضر “فعال بیش از 500 سرباز به سنت پل مینیاپولیس و جوامع اطراف… برای محافظت از زندگی و حفظ اموال و حق مسالمت آمیز نشان می دهد.”

این دومین بار در روز است که توییتر اقدام بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر به عنوان شبکه های رسانه های اجتماعی اضافه شده یک واقعیت به بررسی یکی دیگر فقط چند روز پیش. به عنوان یک نتیجه از که اقدام مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا دیروز در تلاش برای محدود کردن حمایت های حقوقی برای سایت های رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook. منتقدان گفته اند که منظور شد نابخردانه و احتمالا از نظر قانونی قابل اجرا.

در سال گذشته توییتر گفت که این امر label اما نه حذف توییت از رهبران سیاسی به عنوان آن را در “منافع عمومی” به ترک آنها را. این شرکت همچنین گفت که این امر downrank چنین توییتهایی به طوری که آنها نمی خواهد سطح به راحتی در جستجو.

که در توییتر اقدام اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن, توییت, Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: این اشتباه برای شرکت ها برای تبدیل شدن به “داور از حقیقت است.” به عنوان آن می ایستد مغلوب ساختن پیشی جستن “غارت” پیام نیز در Facebook حساب با هیچ برچسب و یا هشدار دهنده. مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی نگهداری می شود که رسانه های اجتماعی شبکه های یک تعصب در برابر او و محافظه کار views بنابراین توییتر در آخرین اقدام بدون شک تا حد زیادی تشدید تنش های بین آنها را.

در این مقاله: مغلوب ساختن پیشی جستن, رئیس جمهور, خشونت, سفید, خانه, محدود, صدای جیر جیر, مینه سوتا, رسانه های اجتماعی, توییتر, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>