توییتر پنهان جمهوریخواه مجلس را صدای جیر جیر برای ‘ستایش خشونت’

توییتر محدود مشاهده توییت ارسال شده توسط جمهوریخواه فلوریدا در کنگره مت Gaetz در روز سه شنبه به ایالات متحده رو به رشد اعتراضات و ناآرامی های مدنی موجب مرگ در هفته گذشته جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

این متحد نزدیک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته در صدای جیر جیر خود را اگر آن را مناسب خواهد بود به ضد فاشیستی فعالان در آمریکا در راه همان است که آن را مقابله با تروریست ها در خارج از کشور, به tweeting به نیم میلیون پیروان: “در حال حاضر که ما به وضوح ببینید Antifa به عنوان تروریست می تواند ما را شکار آنها را مانند ما انجام آن در خاورمیانه دارد ؟

توییتر به سرعت پنهان در پست پشت این پیام: “این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است. اما توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به در دسترس باقی می ماند.”

به عنوان خوانده شده توییت کاربران در حال حاضر باید به آن ضربه بزنید بر روی “مشاهده” را فشار دهید در کنار توییتر را اطلاع می دهد. این محدودیت به این معنی است که این نظر را نمی توان دوست داشت بازتوییت یا بر نظر توسط کاربران دیگر.

Gaetz بعد دو برابر کردن بحث برانگیز صدای جیر جیر با استفاده از پلت فرم به استدلال می کنند خود را به نقطه در پاسخ به دیگران انتقاد از نظرات خود.

تایید تصمیم خود برای محدود کردن مشاهده Gaetz را صدای جیر جیر, توییتر, در, سخنگوی, گفت, Digital Trends: “ما قرار می گیرد منافع عمومی توجه در این توییت از @mattgaetz. صدای جیر جیر است که در تخلف از ما تجلیل از خشونت سیاست.”

این حرکت توسط شرکت رسانه های اجتماعی به شرح زیر اقدام مشابه صورت گرفته در هفته گذشته زمانی که مدیران پرچم یک صدای جیر جیر از رئیس جمهور تهمت که شامل نظر “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

این تصمیم خشم مغلوب ساختن پیشی جستن است که پس از تهدید به اقدام علیه رسانه های اجتماعی شرکت ها با ساخت آنها در قبال مطالب درج شده بر روی سیستم عامل خود را. وجود دارد بحث بیشتر در هنگام Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ گفت: همان پیام را باقی می ماند قابل مشاهده بر روی پلت فرم خود را با این استدلال که بعد از روشن شدن توسط رئیس جمهور به معنای پست نیست در نهایت نقض Facebook جامعه دستورالعمل. برخی از Facebook کارکنان پس از انتقاد زوکربرگ نبوده است.

در حالی که ادامه اعتراضات در سراسر آمریکا در پاسخ به Floyd مرگ رئیس جمهور تهمت شده است ارسال یک تعداد توییت, نشان می دهد “آنارشیست” و “Antifa” دست داشتن در تظاهرات.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>