توییتر ظاهرا غیر فعال توییتهایی از تایید حساب

BRAZIL - 2020/07/11: In this photo illustration a padlock appears next to the Twitter logo. Online data protection/breach concept. Internet privacy issues. (Photo Illustration by Rafael Henrique/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
SOPA تصاویر از طریق گتی ایماژ

در تلاش برای جلوگیری از بیشتر هک حساب از ارسال crypto کلاهبرداری, توییتر, ظاهرا انتخاب شده برای غیر فعال کردن توییت از تایید حساب. هر چند این شرکت هنوز تایید نشده این به ما Engadget کارکنان را تجربه کرده اند این خود ما تایید حساب. در همان زمان ما قادر به صدای جیر جیر با استفاده از حساب های تایید نشده. دیگر کاربران در توییتر با داشتن همان تجربه است.

تا کنون تنها صدای جیر جیر ما دیده ایم که اذعان این مسئله است که این یکی از توییتر پشتیبانی آمده است: “شما ممکن است قادر به صدای جیر جیر و یا تنظیم مجدد رمز عبور خود را در حالی که ما در نقد و بررسی و رسیدگی به این حادثه است.” ما پس از رسیده به توییتر برای کسب اطلاعات بیشتر.

در حالی که تایید کاربران قادر به صدای جیر جیر آنها با این حال می تواند پاسخ. چند برجسته حساب توییتر (مانند NBC News در زیر) گرفته اند به ارسال از حساب های جایگزین و سپس retweeting آنها را از سایت رسمی خود تایید حساب به عنوان یک راه حل.

اغلب اگر نه همه از هک حساب از پیش از آن در بعد از تایید حساب مانند Elon Musk و باراک اوباما پس از این می تواند این شرکت را راهی برای جلوگیری از بیشتر از کسانی که crypto کلاهبرداری توییتهایی از وقوع حداقل به طور موقت.

در حال توسعه…

در این مقاله: توییتر تایید شده, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im