توییتر هک گزارش سرچشمه با پست در یک بازار خاکستری فروم

BRAZIL - 2020/06/19: In this photo illustration the Twitter logo seen displayed on a smartphone. (Photo Illustration by Rafael Henrique/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
SOPA تصاویر از طریق گتی ایماژ

بدترین هک در توییتر تاریخ مارس آغاز شده اند در یک انجمن شناخته شده به صورت قاچاق در بازار سیاه حساب های رسانه های اجتماعی. در روز قبل از هک کاربر در هیئت مدیره پیام OGUsers ارائه شده به “ارائه دسترسی مستقیم به حساب های بین 2000 $و $3,000 هر کدام با توجه به امنیت روزنامه نگار برایان کربس.

OGUsers که در آن کاربران اغلب خرید و فروش حساب های رسانه های اجتماعی با دسته آن در نظر گرفته شده مطلوب بوده مربوط به توییتر هک توسط TechCrunch و مهر.

کربس می گوید تحقیقات خود دریافتند که توییتر را هک سرچشمه با یک طرح به سرقت برخی از این نوع از “اوجی” حساب. ساعت قبل از رمزنگاری کلاهبرداران موفق به دریافت به حساب Elon Musk یا جف بزوس “حمله به نظر می رسد که تمرکز توجه خود را بر ربودن یک تعداد انگشت شماری از OG حساب از جمله ‘@6,'” کربس می نویسد.

روشن نیست که چرا و یا چگونه آنها تصمیم به تغییر توجه خود را به crypto کلاهبرداری که نیرنگ برخی از توییتر قدرتمند ترین کاربران اما کربس گزارش هکرها شد و به احتمال زیاد قادر به فرار از تشخیص و دور زدن توییتر دو فاکتور تأیید هویت تنظیمات.

توییتر هنوز هم مشترک نشده است جزئیات اطراف چگونه هک رخ داده است تنها گفت که یک کارمند بود و برنامه “مهندسی اجتماعی حمله کند.” مادربرد قبلا گزارش شده کارمند با دسترسی به توییتر داخلی مدیریت حساب ابزار ممکن است رشوه به کمک با بهره برداری.

کربس در ادامه می گوید او ممکن است شناسایی یکی از کاربران درگیر در این طرح: یک زن 21 ساله دانشجو شناخته شده برای سیم کارت-باز که قبلا مربوط به هک خطر بیافتد که جک دورسی حساب توییتر در سال گذشته است.

توییتر هنوز برای اظهار نظر در مورد این ادعا هر چند این شرکت قبلا گفته آن را “کار در سراسر ساعت” در این ماده و برای کمک به کاربرانی که هنوز قفل شده از حساب به عنوان یک نتیجه از این هک. اف بی آی همچنین تایید کرد که این تحقیقات به هک.

در این مقاله: توییتر, هکرها, هک, رسانه های اجتماعی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>