توییتر پرچم یک ویدیو توییتی توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دستکاری رسانه

توییتر روز پنجشنبه پرچم یک ویدیو توییتی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “دستکاری رسانه ها” یک بار دیگر الحاق یک واقعیت-بررسی برچسب به رئیس جمهور توييتها.

عنوان کمتر tweet — که در زمان نوشتن شد بازدید بیش از 5 میلیون بار و توسط بیش از 200 ، 000 کاربران — ویژگی های ویروسی اینترنت فیلم سیاه و سفید, بغل کردن کودک نو پا. این کلیپ به اشتراک گذاشته شده توسط رئیس جمهور شده است doctored برای متهم کردن رسانه ها از پخش نژادی تحریک آمیز اطلاعات غلط و overlayed با یک غلط CNN chyron با این مضمون که “وحشت زده کودک نو پا اجرا می شود از نژادپرست کودک.” این ویدئو نتیجه با این پیام: “آمریکا مشکل است. خبر جعلی است. فقط شما می توانید جلوگیری از جعلی اخبار آشغال آتش سوزی است.”

توییتر گفته سخنگوی دیجیتال روند که صدای جیر جیر در نقض این شرکت را “مصنوعی و دستکاری رسانه” سیاست و در نتیجه پرچم “به مردم بیشتر کنیم.” شایان ذکر است که این زمان توییتر نشده غیر فعال درآورد و نه آن را مسدود افراد از retweeting و یا شهوت و میل آن و در عوض به سادگی سیلی یک برچسب که تغییرمسیر خواننده به آن دستکاری شده رسانه ای سیاست.

در پاسخ به ایسنا ارتباطات اداره گفت: این شبکه تحت پوشش داستان از یک سال پیش “دقیقا آن را به عنوان اتفاق افتاده است.” “ما در ادامه کار با حقایق به جای tweeting جعلی ویدئوها که بهره برداری از کودکان بی گناه” این نوشته در صدای جیر جیر.

اوایل امروز, Facebook, که, گرفته, یک شرکت ایستادن در برابر واقعیت-بررسی سیاسی, تبلیغات, حذف صدای شیپور کمپین تبلیغات برای استفاده از یک نماد مربوط به نازی ها. رسانه های اجتماعی غول گفت: تبلیغات “بودند نقض سیاست ما در برابر سازمان متنفرم.” “سیاست ما ممنوع با استفاده از یک ممنوع نفرت گروه نماد برای شناسایی زندانیان سیاسی بدون زمینه است که محکوم یا در مورد نماد” اضافه Facebook سخنگو.

در ژوئن 5, توییتر نیز در نظر گرفته شود ویدئوها ارسال شده توسط دو نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتخاب مجدد کمپین پروفایل تیم تهمت و تهمت اتاق جنگ برای نقض کپی رایت در روز پنج شنبه. چند هفته قبل از آن, رسانه های اجتماعی شرکت سانسور تهمت و کاخ سفید توييتها در مینه سوتا برای “ستایش خشونت است.”

رئیس جمهور تهمت نشده با صدور بیانیه ای در توییتر ها حذف نشده است. ما رسیده ایم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای نظر و ما به روز رسانی داستان وقتی ما به عقب.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de