توییتر اجرای جدید آن نفرت سیاست ممنوعیت دیوید دوک

Protesters with the activist group, Change the Terms Reducing Hate Online, protest outside Twitter Headquarters in San Francisco, California on November 19, 2019. - The group of protesters represent a number of activist groups calling for Twitter CEO Jack Dorsey and other executive to do more to end the spread of racism and white supremacy on the social media platform. (Photo by Philip Pacheco / AFP) (Photo by PHILIP PACHECO/AFP via Getty Images)
فیلیپ PACHECO via Getty Images

توییتر را ممنوع کرده است بدنام سفید supremacist دیوید دوک اجرای یک سیاست جدید در برابر سخنان نفرت انگیز آن را به لینک های معرفی شده در اوایل این ماه. “حساب شما اشاره شده است به طور دائم معلق برای نقض مکرر از توییتر قوانین نفرت انگیز رفتار” توییتر سخنگو گفت: Engadget. “این اقدام اجرایی است که در خط با ما به تازگی به روز شده راهنمایی در مورد مضر لینک کلیک کنید.”

دوک ممنوع شد, از این سرویس قبل از, البته بسیار به طور موقت. در اوایل این ماه, توییتر, دفاع و حفظ حضور خود را با گفتن این که او “در حال حاضر عضو KKK” با توجه به Gizmodo. که با وجود دوک با استفاده از این پلت فرم برای تماس با مردم سیاه و سفید “وحشی” و اشاره به قوم یهود به عنوان “انحطاط کثافت.”

پس از توییتر به روز شده در سیاست های خود برای ممنوع کردن لینک های که ترویج “نفرت محتوا.” آن را می گویند نیست که لینک ممکن است باعث دوک ممنوعیت دائم اما اشاره کرد که سیاست های خود منع ترویج خشونت یا تهدید به حمله نسبت به مردم بر اساس اعتقادات مذهبی و نژاد و قومی منشاء و موضوع دیگر. دیگر آمار و ارقام قطعی معلق از سایت عبارتند از راست انگلستان فعالان کتی هاپکینز و میلو Yiannopoulis.

با توجه به مرکز قانون فقر جنوب دوک یک “کشف آمریکا رادیکال راست یک نئو نازی دیرین کلان رهبر و شرکت بین المللی سخنگوی انکار هولوکاست است.” ممنوعیت یک شروع خوب است اما بسیاری از سفید supremacist آمار و ارقام از جمله Richard B. اسپنسر هنوز هم می تواند جای تعجب بود که در سایت.

در این مقاله: توییتر دیوید دوک دائمی ممنوعیت deplatforming سفید برتری نژاد پرستی, سیاست, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>