توییتر تایید یک انتخاب رسمی به حال DMs دیده در هک

ANKARA, TURKEY - NOVEMBER 30: Twitter application's logo is seen on a screen of a mobile phone in Ankara, Turkey on November 30, 2019. (Photo by Aytac Unal/Anadolu Agency/Getty Images)
خبرگزاری آناتولی از طریق گتی ایماژ

توییتر در نهایت به تایید آنچه که بسیاری از مشکوک: که هکرها در پشت crypto کلاهبرداری است که هدف ده ها تن از مشخصات بالا حساب در واقع به دست آوردن دسترسی به حداقل برخی از قربانیان خود را’ صندوق.

“ما باور داریم که تا 36 از 130 هدفمند حساب مهاجمان دیده DM صندوق از جمله 1 منتخب رسمی در هلند” این شرکت نوشت: در یک به روز رسانی. “تا به امروز ما هیچ نشانه ای که هر گونه سابق یا فعلی منتخب رسمی خود را به حال DMs قابل دسترسی است.”

توییتر نیست شناسایی سیاستمدار اما گزارش ها حاکی از آن بود که هلند حزب آزادی رهبر گیرت ویلدرز. این شرکت در آدرس نیست که حساب های دیگر ممکن است تا به حال صندوق خود را قابل دسترسی است. هک نیرنگ تعدادی از مشخصات بالا کاربران از جمله بیل گیتس, جف بزوس, Elon Musk و Kanye West. به روز رسانی می کند نشان می دهد که باراک اوباما و جو بایدن پیام نمی شد در هک یک سناریو است که منجر به حدس و گمان های زیادی در مورد چقدر بدتر حمله می شده اند.

هنوز هم این واقعیت است که هکرها قادر به دسترسی به حساب های سابق رئیس جمهور فعلی و نامزد انتخابات ریاست جمهوری باعث شده است که نگرانی عمده در میان نمایندگان مجلس که خواستار تحقیقات به این شرکت و نحوه ارسال ها انجام شد. اف بی آی نیز در تایید آن انجام تحقیقات.

توییتر قبلا سرزنش هک در “مهندسی اجتماعی حمله” اما نه به طور مستقیم اظهار نظر در حدس و گمان است که یک یا بیشتر از کارکنان خود را ممکن است همدست در هک. این شرکت همچنین نشان داد که هکرها قادر به صادرات گسترده اطلاعات حساب برای هشت کاربران اما گفت که هیچ یک از آنها تایید شد.

در این مقاله: توییتر, هکرها, هک, رسانه های اجتماعی, elon musk, جو بایدن, باراک اوباما, Kanye West, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de