توییتر تایید DMs در دسترس بودند در هفته گذشته عمده هک

توییتر نشان داده است اطلاعات بیشتر در مورد عمده هک مربوط به بیت کوین کلاهبرداری است که هدف ده ها تن از مشخصات بالا حساب در خدمات خود را در پنج شنبه, جولای 15.

این شرکت گفت: در یک صدای جیر جیر در یکشنبه, جولای 22, که پس از یک بررسی کامل از تمام نهفته حساب توییتر این باور است که “تا 36 از 130 هدفمند حساب مهاجمان دیده DM [پیام مستقیم] صندوق از جمله 1 منتخب رسمی در هلند است.” توییتر به نام انتخاب شد.

اگر چه آن کاهش یافته است به ارائه اطلاعات خاص در 35 حساب که DMs شد احتمالا دیده شده است که تا کنون هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد هکرها دیده DMs از هر گونه سابق یا فعلی انتخاب شد. به عبارت دیگر باراک اوباما و جو بایدن — در صورتی که استفاده از DM تابع می توانید آه امداد.

همانطور که برای امثال بیل گیتس, Elon Musk, جف بزوس و Kanye West بودند که در میان برخی از افراد با مشخصات بالا هدفمند در هک به نظر می رسد در این مرحله است که پیام های خود را می تواند دیده شده است.

کلاهبرداری جعلی جیر تشویق پیروان برای ارسال پرداخت به یک کیف پول بیت کوینی. این نیرنگ تا به حال برخی از موفقیت بیش از حد داده ها در Blockchain.com نشان داد که بیش از $115,000 از طریق 392 معاملات فرستاده شد به کیف پول بیت کوینی نوشته شده در پیام.

به عنوان به زودی به عنوان توییتر خال خال حمله هفته گذشته آن را قفل کردن حساب های آسیب دیده و حذف fake توییتهایی. این شرکت گفته قربانی “هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی توسط افرادی که با موفقیت هدفمند برخی از کارکنان با دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار.”

هک پیام بیل گیتس’ حساب. ما را حذف کرده و شماره حساب مرتبط توسط scammers. روندهای دیجیتال

بعد از آن روز چهارشنبه در توییتر نیز تکرار برخی از یافته های آن را کشف و در هفته گذشته گفت: عاملان دریافت داده ها از هشت به حساب از طریق آن “توییتر خود اطلاعات” ابزار و اضافه کرد که هیچ یک از این افراد شامل تایید حساب.

توییتر گفت: آن را در ادامه به برقراری ارتباط مستقیم با این حساب دارندگان بودند که نهفته هک. اف بی آی نیز در حال بررسی این حادثه است.

روندهای دیجیتال توییتر خواسته است اگر آن را می تواند ارائه هر گونه اطلاعات اضافی در این مرحله و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله زمانی که ما گوش به عقب.

به روز رسانی شامل توییتر روکش.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net