توییتر تایید ‘بیت کوین’ هکرها کپی داده ها از چندین حساب

Bill Gates tweet, sent by hackers

Engadget

تا کنون پس از روز شنبه را “بیت کوین کلاهبرداری” هک که در آن مهاجمان با استفاده از توییتر داخلی ابزار به بیش از یک تعداد از مشخصات بالا حساب شده است که گمانه زنی در مورد آنچه که آنها واقعا بعد از.

در حالی که توییت از ربوده حساب ادعا کرد به دنبال بیت کوین حساب دیده — و هر نوع دیگر برنامه به طور بالقوه قابل دسترسی است — می تواند به مراتب با ارزش تر برای غیر-اطلاعات عمومی آنها حاوی مانند مرتبط آدرس کتاب ها و پیام های مستقیم. تا آنجا که ما می دانیم که شامل اطلاعات برای افرادی مانند جو بایدن, باراک اوباما, Elon Musk, بیل گیتس و وارن بافت, اما هستند کسانی که تنها آنهایی که ما می دانیم در مورد.

اواخر جمعه شب در توییتر تایید کرد که بررسی آن نشان می دهد حمله صادر اطلاعات “تا هشت از حساب های درگیر” بدون تعیین آنهایی که (در یک بعد صدای جیر جیر این شرکت نشان داد که هیچ یک از هشت بودند تایید حساب). از 130 که آن را قبلا گفته بودند هدف قرار توییتر در حال حاضر می گوید که این حمله انجام یک تنظیم مجدد رمز عبور و قادر به دسترسی 45 از آنها, اما مشخص نیست چرا که آنها ممکن است انجام داده اند تا در دیگران است.

گزارش های متعدد از جمله یکی در بعد از ظهر جمعه از نیویورک تایمزرا برجسته حساب از پوستر در “OGUsers” بازار خاکستری فروم که در آن با مشخصات بالا حساب گاهی اوقات معامله شد. با این حساب از منابع خود را یک فرد ناشناس قصد به نام “کرک” ادعا کرد که یک توییتر کارمند و ارائه تصاحب بر روی هر حساب کار در زمان از طریق میانه و جمع آوری پول از طریق همان آدرس آگهی در توییت. با توجه به برخی از مشتریان و واسطه ها از این حادثه آنها ظاهرا بر این باورند کرک دسترسی به توییتر داخلی شل کردن کانال های و اعتبار برای دسترسی به داخلی خود را مدیریت ابزار وجود دارد.

با توجه به توییتر خود و حسابداری این حادثه را “حمله با موفقیت دستکاری تعداد کمی از کارکنان و با استفاده از اعتبار خود را برای دسترسی به توییتر سیستم های داخلی از جمله از طریق گرفتن دو فاکتور ما حمایت.”

در این مقاله: توییتر, هک, خود, داده, صادرات, بیتکوین, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>