توییتر تایید 130 حساب ضربه شد در آخرین هک


Illustration for article titled Twitter Confirms 130 Accounts Were Hit in the Latest Hack

عکس: Alastair پیک (گتی ایماژ)

در این روز پس ما شاهد برخی از توییتر بالاترین-مشخصات حساب گرفته شده بیش از آنچه به نظر می رسد عظیم cryptocurrency کلاهبرداریما آمده ایم تا با سوالات بیشتر از ما بدست پاسخ. چگونه دقیقا این بود که یکی توییتر کارمند در واقع درگیر? چه نوع از ویژگی های حفاظت شده این شرکت آمده تا با برای جلوگیری از این اتفاق دوباره ؟ چرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حساب قربانی? و گذشته از بیت کوین برنده شده just چقدر آسیب را هک در واقع انجام دهید ؟

تبلیغات

حداقل شرکت های ارائه برخی از بینش به کلاهبرداری این دامنه را با یک صدای جیر جیر از آن حمایت رسمی صفحه اواخر پنجشنبه. ظاهرا هکر (یا کاربران) هدفمند 130 حساب و تنها قادر به ارسال توییت از یک “زیر مجموعه کوچک.”

تبلیغات

این شرکت اضافه شده است که آن را “کار با نهفته صاحبان حساب” و ادامه خواهد داد به حفاری به اینکه هر غیر-اطلاعات عمومی—مانند گفتن کلمه عبور—در معرض خطر قرار گرفت در این حمله وعده داده است که به روز رسانی داده می شود “اگر ما مشخص است که رخ داده است.” در حالی که توییتر به بررسی آنچه که همه در معرض خطر بود آن را غیر فعال و گزینه دانلود یک حساب کاربری توییتر داده است.

ما هنوز در حال انتظار برای شنیدن از توییتر در مورد آنچه به این معنی که آن را می گوید که تنها یک زیر مجموعه کوچک” از حساب به طور کامل گرفته شده در نرم ولگردی و قانونی شکنی اما ما نمی دانیم که با وجود اندازه آن هنوز هم تا به حال تأثیر عمده ای. حتی اگر آن را معلوم است که تنها تعداد انگشت شماری از حساب به طور کامل ربوده حساب های مشهور و سیاستمداران و فناوری wizzeکه ما در حال حاضر تایید به خطر بیافتد تا به حال ده ها میلیون نفر از پیروان بین آنها است. اما با وجود تعداد زیادی از مردم که باز Twitter برای دیدن گفتن, جف بزوس, درخواست برای بیت کوین کمک های مالی مردمی پیگیری crypto-کلاهبرداری فضا باید اشاره کرد که به سختی یک بخش از آن به حساب به پایان رسید تا اهدای هر چیزی در همه.

روز اومدی فقط تحت 400 حساب های تایید شده برای ارسال حدود 120 ، 000 $ارزش از کمک های مالی به آدرس کیف پول که توییتی. که قطعا مقدار زیادی از پول, اما با توجه به نحوه این هک آمار از Kanye West, Elon Musk, و, باراک اوباما, شما می خواهم فکر می کنم که آنها می خواهم در مجموع قادر به خش خش کردن چند دلار بیشتر بین آنها است.

کلاهبرداری ممکن است شده ام کوچک نسبت به تاثیر بالقوه آناما این واقعیت است که آن را در ادامه برای چند ساعت و ضربه های متعدد صاحب نظران سیاسی به پایان رسید تا نقاشی چشم از چند قانونگذاران و FBI که مجموعه ای را در یک پروب این شرکت در اوایل این هفته. در همین حال نیویورک دادستان کل Letitia جیمز در بیانیه ای گفت که هک “افزایش نگرانی های جدی در مورد امنیت داده ها و چگونگی سیستم عامل های مانند توییتر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای صدمه زدن به بحث های عمومی” و اضافه کرد که sاو دستور داد او را به بررسی آن به خود.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de