توییتر ادعا می کند ‘مهندسی اجتماعی حمله’ منجر به crypto کلاهبرداری توییتهایی

@Apple - Twitter

توییتر

در اولین دقیق اظهارات پس کسی که در زمان بیش از یک تعداد از مشخصات بالا حساب بعد از ظهر چهارشنبه در توییتر ارسال شده یک موضوع توضیح “آنچه که ما تا کنون می دانیم.” در حالی که شایعات را swirled در مورد آنچه که ممکن است باعث یک سازش که به هکرها با دسترسی به حساب توییتر برای Elon Musk, Bill Gates, Barack Obama, سیب, Kanye West و دیگران, این شرکت اظهار داشت: “ما شناسایی چیزی که ما باور به یک هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی توسط افرادی که با موفقیت هدفمند برخی از کارکنان با دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار.”

این شرکت در ادامه گفت که پس از به طور موقت محدود کردن فعالیت توییتر — از جمله یک دوره که در آن همه تایید حساب بودند مانع از به tweeting — ترمیم کرده است ویژگی های آن است. داخلی آن محدود کردن دسترسی به ابزار آن در حالی که تحقیقات همچنان ادامه دارد.

توییتر نیست اظهار نظر در مورد گزارش های مادربرد که شامل یک تصویر داخلی آن ابزار و ذکر منابع ناشناس در سیم مبادله جامعه است که گفت: خودی را برای آنها کار می کنند. TechCrunch گزارش می دهد که یک هکر به نام “کرک” تماس فروم پوستر در OGUsers یک سایت آباد توسط افرادی که تجارت در رسانه های اجتماعی محبوب دستگیره گفت که او نیاز به کمک فروش به سرقت رفته غرور نام کاربری. منبع خود را نشان داده بود که بعید است در توییتر یک کارمند درگیر شد اما یک راه یا دیگری “کرک” تا به حال دسترسی به داخلی ابزار و نقل مکان به انجام حساب تصاحب بعد در روز.

توییتر همچنین گفت که این تحقیق در مورد “آنچه در دیگر فعالیت های مخرب ممکن است آنها را به انجام و یا اطلاعات آنها ممکن است قابل دسترسی است.” بر اساس هکرها توانایی به طور کامل بیش از حساب و شماره حساب آنها دسترسی وجود دارد حدس و گمان است که می تواند آنها را شکسته و به تقریبا هر کسی را حساب کنید تا اطلاعات ذخیره به عنوان پیش نویس و یا پیام های مستقیم. ما همچنان برای به روز رسانی این پست ما به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

در این مقاله: توییتر, هک, نقض, Elon Musk, Kanye West, جو بایدن, باراک اوباما, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>