توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی تماس آن روز سخت’ بعد از عمده هک

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی گفت: آن را به حال شده است یک “روز سخت” برای تیم پس از متعدد با مشخصات بالا حساب توییتر هک شد در یک بیت کوین کلاهبرداری در یکشنبه, جولای 15.

“روز سخت برای ما در توییتر” دورسی گفت: در یک صدای جیر جیر ارسال شده در 6.20 p. m. PT تنها چند ساعت پس از نقض امنیتی صورت گرفت اضافه کرد: “ما همه احساس وحشتناک این اتفاق افتاده است.”

توییتر رئیس گفت: تیم در حال حاضر در تلاش برای ایجاد دقیقا چگونه آن رخ داده است و وعده داده شده به “به اشتراک گذاری همه چیز را ما می توانیم” پس از بررسی تیم کسب اطلاعات بیشتر.

ده ها تن از مشخصات بالا حساب شد آمار در کلاهبرداری با ارسال یک پیام است که ارائه شده به پرداخت یک فرستنده هر دو پرداخت آنها به یک کیف پول بیت کوینی آدرس موجود در صدای جیر جیر. با توجه به Blockchain.com اطلاعات بیش از $100,000 فرستاده شده بود به کیف پول بیتکوین از طریق بیش از 370 معاملات از اوایل جمعه شب.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن در میان حساب های هک. مایکروسافت از بنیانگذاران بیل گیتس مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس سرگرم Kanye West و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار نیز هدف قرار داده بودند به عنوان فن آوری شرکت هایی مانند اپل و بارگذاری.

پس از توییتر متوجه هک آن را به طور موقت متوقف توانایی برای تایید حساب به صدای جیر جیر تا زمانی که آن می تواند مطمئن شوید که آن را در بالای این وضعیت است. عملیات داشتن در حال حاضر به حالت عادی بازگشت.

در این میان توییتر در تلاش است تا کار کردن چگونه هک صورت گرفت به طوری که آن را می توانید متوقف کردن آن را از اتفاق می افتد دوباره. ما رسیده ایم به این شرکت برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز رسانی خواهد شد این قطعه زمانی که ما گوش به عقب.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de