توییتر ممنوعیت هزاران QAnon حساب

Twitter logo is seen through the broken glass in this illustration photo taken in Krakow, Poland on February 28, 2020. (Photo by Jakub Porzycki/NurPhoto via Getty Images)
NurPhoto via Getty Images

توییتر منع هزاران نفر از حساب های مرتبط با QAnon و تهاجمی جدیدی را برای محدود کردن گسترش تئوری توطئه در پلت فرم آن است. این شرکت در حال حاضر ممنوع 7,000 حساب های مرتبط با تئوری توطئه و مسدود حدود 150000 بیشتر از ظاهر شدن در توصیه های خود به گفته NBC News.

این شرکت گفت: اقدامات خود را در راستای سیاست های محرومیت “رفتار که به طور بالقوه منجر به آفلاین آسیب” که طرفداران تئوری توطئه اغلب شرکت در آزار و اذیت مبارزات و شکستن قوانین دیگر.

“ما به طور دائم به تعلیق حساب Tweeting در مورد این موضوع که ما می دانیم در درگیر نقض ما چند حساب سیاست هماهنگی سوء استفاده فردی قربانیان و یا در حال تلاش برای فرار از قبلی تعلیق — چیزی دیده ایم بیشتر در هفته های اخیر” این شرکت نوشت: در بیانیه ای.

توییتر نیز گفت: این امر گام برای محدود کردن دسترس QAnon-مطالب مرتبط در طول خدمات خود را. این شرکت را مسدود حساب و مطالب مرتبط با تئوری توطئه از روند و توصیه ها و “کار برای اطمینان از ما برجسته این فعالیت در جستجو و گفتگو.” توییتر نیز جلوگیری از کاربران از آدرس های مربوط به QAnon, هر چند توییتر نمی استادانه درست شده که در سایت و یا انجمن ها ممکن است نهفته باشد.

توییتر اقدامات ویژه بسیار تهاجمی تر از Facebook موضع نسبت به QAnon. هر چند Facebook ممنوع یک زیر مجموعه کوچک از QAnon حساب این سال برای شکستن قوانین خود را در اطراف هماهنگ اصیل رفتار طرفداران تئوری توطئه باقی می ماند کاملا فعال در Facebook و Instagram. این شرکت همچنین در ادامه به سطح گروه های صفحات و حساب های مرتبط با تئوری توطئه در توصیه های آن است.

در این مقاله: توییتر, رسانه های اجتماعی, qanon, توطئه, تئوری اطلاعات غلط, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de