توییتر می پرسد کاربران اندروید: ‘آیا شما حتی خواندن مقاله’?


Illustration for article titled Twitter Asks Android Users: Did You Even Read the Article?

عکس: جاش peter bradley/AFP (گتی ایماژ)

در آخرین فشار برای ترویج بیشتر مطلع مکالمات توییتر است نورد از یک ویژگی جدید برای گوشی اندروید کاربرs است که کاملا به شما تماس بگیرید اگر شما در میانهی شب خواندن مقاله قبل از پاسخ آن است.

تبلیغات

“در تلاش برای کمک به شروع سالم مکالمات ما می خواهیم برای کمک به مردم می دانند که آنچه آنها به اشتراک گذاری. هنگامی که کسی در مورد ترجمه یک مقاله اما از آنها کلیک به مقاله مربوط به آنها را ببینید یک موقع پرسیدن اگر آنها می خواهم برای باز کردن این مقاله قبل از به اشتراک گذاری” توییتر سخنگو گفت: Gizmodo.

اگر یک کاربر در حال حاضر خواندن این مقاله می توانید آنها را انتخاب کنید ‘پاسخ’ یا ‘Retweet با نظر” در اعلان.

تبلیغات

من از پیمایش از طریق توییتر در سامسونگ کهکشان Note9 در حال حاضر برای دیدن اگر این ویژگی را فعال کرده برای من اما تا کنون هیچ چیز حتی پس از استفاده از جدید ترین به روز رسانی نرم افزار. من سعی کردم retweeting توییتهایی فقط با یک لینک به یک مقاله و من هم سعی کردم retweeting توییتهای با متن در علاوه بر این به این مقاله است. توییتر ارائه شده Gizmodo با کمی جزئیات بیشتر گفت که این ویژگی های جدید است که در حال حاضر در این آزمایش فاز است که تنها در دسترس به را انتخاب کنید تعداد کاربران در ایالات متحده است و محدود به مقالات و توییتهایی که به زبان انگلیسی نوشته شده. نورد ویژگی به تعداد کمی از کاربران اجازه خواهد داد که توییتر به رعایت آنچه که تاثیر آن در رسانهها و نیشگون گرفتن و کشیدن آن درآمده است.

اما مردم باید قادر به ضربه زدن به ‘هیچ’ در سریع برای ترجمه یک مقاله بدون خواندن آن را برای اولین بار. بدترین سناریو این است که کسی که به واقع بر روی لینک کلیک کنید برای باز کردن آن در برنامه توییتر را بی درنگ ناپدید می شوند به طوری که آنها می توانید اشتراک چیزی اما به نظر نمی رسد که این مورد در این زمان. این ویژگی نیز نمی پردازد که چگونه آن را اداره کند مقالات پشت paywalls.

آن را نمی خواهد در توییتر منافع کاملا جلوگیری از مردم از retweeting چیزهایی که آنها را خوانده نشده (مگر اینکه آنها می خواهند رئیس جمهور به پرتاب یکی دیگر از اوقات تلخی خلق و خوی). اما برای کسانی از ما که به نام دیگران در اینترنت در واقع در مورد خواندن یک مقاله قبل از اظهار نظر آن را یک حس عدالت به یک پلت فرم رسانه های اجتماعی تماس با آنها را در خود مزخرف بیش از حد. آن را نمی خواهد متوقف کردن همه از دوباره تویت یک مقاله بدون خواندن آن را برای اولین بار اما شاید آن را شرم بیشتر مردم به خواندن بیش از تیتر. چه آن را احتمالا نمی خواهد انجام دهید این است که متوقف کردن گسترش اطلاعات غلط اما آن می تواند به کسی فکر می کنم دو بار در مورد retweeting مقاله اگر آن را ناقص به نظر می رسد.

تبلیغات

توییتر شده است استارت کردن به روز رسانی و پالایش برخی از سیاست های خود را در یک سرعت سریع در چند ماه گذشته به تنهایی. (سریع برای توییتر حداقل.) رسانه های اجتماعی پلت فرم را آغاز کرده است سیلی واقعیت-بررسی لینک در توییتهایی که کراوات اجرای از 5G به گسترش covid-19. آن را در زمان پایین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین جورج فلوید ادای احترام تصویری به دلیل ادعای نقض قوانین حق تکثیر. آن واقعیت-بررسی رئيس جمهور و پنهان برخی از توییت خود زیرا آنها تجلیل کردند. و آن را به تازگی نورد یکی دیگر از ویژگی های برای برخی از کاربران که اجازه می دهد تا آنها را به محدود که می تواند پاسخ به توییت های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>