توییتر عذرخواهی برای عدم دسترسی در یادداشت های صوتی

POLAND - 2020/03/23: In this photo illustration a Twitter logo seen displayed on a smartphone. (Photo Illustration by Mateusz Slodkowski/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
SOPA تصاویر از طریق گتی ایماژ

توییتر وعده داده است آن را انجام دهد بیشتر به آن از ویژگی های در دسترس پس از انتقاد گسترده از آن صدای جدید توجه داشته باشید از ویژگی های. این ویژگی آزمایشی است که توییتر گفته شد به معنای “اضافه کردن یک انسان بیشتر لمس” به این سرویس اجازه می دهد تا کاربران را به صدای جیر جیر صدای ضبط شده. اما آن را به سرعت panned توسط حقوق مدنی طرفداران و افراد معلول برای هر یک از جمله دسترسی به ویژگی های از قبیل بسته نوشتن شرح تصاویر و.

“حداقل این گزینه از ارائه بسته نوشتن شرح تصاویر و را در دسترس تر” نوشت: وکیل متی کورتلند بود که یکی از اولین برای برجسته کردن موضوع است. به عنوان آستانه اشاره captioning تکنولوژی است که همه جا در دیگر برنامه های اجتماعی و توییتر ندارد captioning در دسترس به صورت تصویری.

“این است که یک نسخه اولیه از این ویژگی, و ما در حال بررسی راه هایی برای ایجاد این نوع از توییت های در دسترس برای همه” توییتر در پاسخ از آن حمایت رسمی حساب.

اما اگر توییتر اولیه بیانیه به معنای شد برای صاف کردن همه چیز بیش از آن تا به حال در مقابل آن اثر مورد نظر. به جای پاسخ آمد تن ناشنوا با منتقدان گفت: از آن ساخته شده آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه دسترسی به یک چاره اندیشی موقت برای توییتر.

“The Americans With Disabilities Act به قانون امضا شده بود 30 سال پیش” کورتلند نوشت. “قانون فدرال نیاز به دسترسی از شروع. شما لازم نیست به عنوان یک ماده حقوق مدنی قانون به رول کردن از ویژگی های غیر قابل دسترس و سپس تنها بعد آن را در دسترس است.”

انتقاد تشدید زمانی که توییتر مهندس اشاره کرد که این شرکت ندارد رسمی تیم اختصاص داده شده به دسترسی کار می کنند. او و دیگر مهندسین “داوطلبانه” به کار بر روی دسترسی به پروژه ها علاوه بر وظایف خود را به طور منظم.

“داوطلبان پشت دسترسی در توییتر (هیچ رسمی تیم) در تلاش برای انجام بهترین خود را برای اطمینان از محصولات در حال حمل مناسب” نوشته اندرو هیوارد. “متأسفانه ما آگاه نیست از هر محصول تصمیم و گسترده تر #a11y مکالمه در حال انجام است.”

های متعدد توییتر کارکنان بعد از عذرخواهی برای این اشتباه. محصول طراح پشت یادداشت های صوتی ارسال شده طولانی عذرخواهی — در قالب یادداشت های صوتی با همراه متن — گفت: توییتر است “کاملا در حال کار برای رفع این مشکل در اسرع وقت.” توییتر را طراحی و تحقیقات Dantley دیویس همچنین وعده داده شده دسترسی خواهد بازی در یک نقش بزرگتر در پروژه های آینده است.

در بیانیه ای در توییتر گفت که “به دنبال در چگونه ما می تواند ساخت یک اختصاص داده شده بیشتر به تمرکز بر دسترسی به تجهیز و حمایت است.”

در حال حاضر وجود دارد و گروه ها و افراد در سراسر شرکت است که پشتیبانی ما در دسترس کار مانند @TwitterA11y و @TwitterAble. اما ما به دنبال در چگونه ما می تواند ساخت یک اختصاص داده شده بیشتر به تمرکز بر دسترسی به قطعه سازی و وکالت در تمام محصولات است. ما از دست رفته در اطراف صدای توییتهایی و ما متعهد به انجام بهتر – این از ویژگی های بیشتر در دسترس و همچنین تمام ویژگی های در آینده است. ما دائما در حال بررسی هر دو قابلیت از محصولات و فرآیندهای داخلی که به آنها اطلاع داد.

این شرکت همچنین گفته است که “کاوش ایده هایی برای چگونه ما می تواند پشتیبانی دستی و خودکار رونوشت” و به روز رسانی برنامه ریزی شده است که صدای توییتهایی قابل دسترس بیشتر برای افرادی با اختلالات بینایی.

آزمون واقعی برای, توییتر, هر چند خواهد بود یا نه, آن, آدرس, یادداشت های صوتی, اما چگونه این روش دسترسی در آینده است. شرکت های دیگر در تیم نیست فقط کارمند داوطلبان برای اطمینان از محصولات در دسترس هستند برای افراد با طیف وسیعی از توانایی ها و زمینه های. توییتر ممکن است بخواهید به دنبال به عنوان مثال خود را اگر آن را می خواهد برای اثبات آن طول می کشد تا این مسائل به طور جدی.

در این مقاله: توییتر, رسانه های اجتماعی, دسترسی, اینترنت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>